26 квітня в Житомирському районі пройшли заходи з нагоди 35-х роковин Чорнобильської катастрофи

Щороку ми серцем і пам’яттю повертаємося до трагічних подій, що багато років тому сталися на Чорнобильській атомній електростанції внаслідок аварії на 4-му енергоблоці, аби поіменно згадати тих, хто ціною власного життя та здоров’я рятував світ від згубного впливу радіації.

Сьогодні, 26 квітня, в районі відбулася низка заходів з нагоди ушанування героїв-ліквідаторів. Участь у них взяли голова Житомирської райдержадміністрації Юрій Денисовець, голова Житомирської районної ради Олександр Блощинський, заступник голови райдержадміністрації Людмила Заворотнюк, керуюча справами Житомирської районної ради Галина Оверкович, депутат районної ради Микола Фещук.

Зокрема, в смт Новогуйвинське керівництво райдержадміністрації та районної ради разом із заступником голови Новогуйвинської селищної ради Василем Стахом, начальником відділу соціального захисту та охорони здоров’я Ларисою Руцькою поклали квіти до пам’ятника ліквідаторам Чорнобильської АЕС. У селі Садки Житомирського району покладанням квітів до підніжжя меморіалу на честь 25-ї річниці об’єднання сіл, де навіки вписані імена учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, вшанували пам’ять ліквідаторів голова Березівської територіальної громади Михайло Яромов, очільники району.

Цього ж дня у великій залі Житомирської районної ради з нагоди 35-х роковин Чорнобильської катастрофи хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять тих, хто поклав своє життя задля порятунку людства. Юрій Денисовець та Олександр Блощинський виголосили на адресу запрошених слова глибокої шани і великої вдячності за їх жертовний подвиг, побажали міцного здоров’я, добробуту, щасливої долі та вручили учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС нагороди, пам’ятні відзнаки. Вони висловили сподівання, що подвиг людей, які вступили у нерівний бій з мирним атомом, не буде забутий нащадками, а нинішнє покоління зробить належні висновки, щоб не допустити подібної трагедії.

Насамкінець для присутніх у залі відбувся невеликий концерт-реквієм, організований силами колективів художньої самодіяльності.