Сергій Микитюк з робочим візитом відвідав с. Левків

Левків

6 лютого голова Житомирської райдержадміністрації з робочим візитом відвідав село Левків. У ході візиту проведено низку зустрічей та обговорено проблемні питання і перспективи розвитку Левкова.

Головну увагу було зосереджено на реалізації сучасних проектів у Левківській ЗОШ І-ІІІ ст., яка є найбільшою сільською школою за кількістю учнів та першою опорною школою у районі. Відвідують її діти з Левкова та довколишніх сіл. Тут навчається 386 дітей, з них 54 – першокласники. В школі функціонує 19 класів, викладання в яких здійснюють 45 педагогів. Школа має шкільний автобус, яким доїжджає 93 учні: 13 з Клітчина. 38 – з Калинівки та 42 – з Димарки. За рейтингом шкіл району у 2017-2018 н.р. школа посіла п’яте місце, її учні демонструють високі результати в предметних олімпіадах, мають вагомі досягнення в предметних, інтелектуальних та творчих конкурсах.

Спільно з сільським головою Олександром Окочею, депутатами районної ради Анатолієм Давидовим, Геннадієм Журавлем та в.о. директора школи голова РДА оглянув приміщення закладу та взяв участь у зборах батьківського активу.

Під час спілкування з батьками та у ході огляду школи було намічено основні шляхи реалізації проектів, що дозволять зробити Левківську ЗОШ кращою у районі. Серед іншого йшлося про підготовку школи до реалізації проекту ДФРР з капітального ремонту даху та повної термосанації приміщення школи.

Обговорено й проект з облаштування у рамках створення нового освітнього простору двох сучасних профільних кабінетів – хімії та біології. Даний проект планується реалізувати вже у поточному році. У результаті діти отримають капітально відремонтовані за стандартами Нової української школи класні кімнати, які будуть забезпечені новими меблями, оснащенням та технікою.

Також йшлося про проект ремонту внутрішніх санвузлів школи, який планується реалізувати на умовах співфінансування з Держаного бюджету, про будівництво міні-футбольного поля зі штучним покриттям та про необхідність модернізації харчоблоку навчального закладу.

Нагадаємо, що у серпні минулого року у Левківській ЗОШ було відкрито сучасну медіатеку. Таким чином, учні школи вже можуть користуватися принципово новим, інтерактивним освітнім простором, який облаштовано в даному навчальному закладі.