8 жовтня – професійне свято знавців права та служителів закону

привітання

Шановні юристи, правозахисники!

Щиросердно вітаю вас, хто обрав своїм покликанням служіння закону та справедливості, з професійним святом – Днем юриста!

Ваш вибір професії – це вибір шляху правди, відданості, цілеспрямованості і рішучості.  Це також висока честь і ще більша відповідальність. Адже від  фахової компетентності представників правничої спільноти   – суддів, нотаріусів, адвокатів, юрисконсультів, працівників правоохоронних органів   –  залежать забезпечення прав та свобод кожного громадянина,  формування демократичного суспільства, успішне запровадження реформ.

Твердо переконаний, що ви і надалі вірно служитимете інтересам своєї держави та її людей, докладатимете усіх зусиль задля забезпечення на теренах поліського краю ідеалів верховенства права та справедливості.

Бажаю вам, шановні юристи,  міцного здоров’я, родинного затишку, оптимізму, втілення в життя будь-яких амбітних планів та тільки професійних перемог!  Нехай на вашому боці завжди стоять Закон та Правда, а свято додасть ще більше сил і наснаги, нового творчого натхнення в усіх добрих починаннях!

З повагою

т.в.о. голови райдержадміністрації

Олександр ХОМИЧ