У Новогуйвинському відбулися змагання з військово-туристського багатоборства

15 лютого в смт Новогуйвинське на навчально-тренувальній базі ДЮВПК «Сатурн» (Новогуйвинська гімназія) відбулися районні змагання серед учнівської молоді з військово-туристського багатоборства на честь Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та з нагоди 30-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан.

З привітальним словом до учасників змагань та присутніх воїнів-інтернаціоналістів звернувся заступник голови райдержадміністрації Микола Козарчук, який у своїй промові відзначив мужність та героїзм ветеранів-афганців, адже їх подвиг є прикладом наслідування для молодого покоління. Також М. Козарчук відзначив досягнення, які спостерігаються останніми роками у справі відновлення та розвитку української армії, підвищені її боєздатності. Заступник голови РДА зазначив, що ми пишаємося сьогоднішніми воїнами, які захищають територіальну цілісність і незалежність нашої держави.

До вітань долучилися учасник бойових дій Афганської війни Анатолій Міщенко та місцевий священик, який розпочав свою промову з молитви. Вихованці Новогуйвинської гімназії подарували присутнім художньо-вокальні номери у власному виконанні.

Захід проводився з метою виховання патріотичної свідомості молоді, пропаганди та популяризації військово-прикладних видів спорту, підвищення навичок безпечної життєдіяльності, напрацювання практичних вмінь та навичок, технічної та тактичної майстерності молоді, виявлення найсильніших команд району.

До участі долучилися команди загальноосвітніх закладів району, Станишівської ОТГ, громадських об’єднань відповідного спрямування та ветерани війни в Афганістані.

Програма змагань передбачала стрільбу з пневматичної гвинтівки з положення сидячи, збирання-розбирання макету автомата Калашникова, спорядження магазина автомата Калашникова, долікарська допомога, долання смуги перешкод та перетягування линви.

Вік учасників змагань від 12 до 17 років.

Наразі триває підведення підсумків змагань.