Головна / Економіка та фінанси / Економіка / Запрошуємо до участі!/Оголошення

Про участь у навчальному курсі

 

Повідомляємо про можливість взяти участь у тематичному навчальному курсі Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA) «Розвиток мережі міських доріг», який проходитиме з 16 липня по 25 серпня 2018 року в Японії.

Для участі у конкурсі кандидати повинні займатися питаннями розвитку міських доріг, мати принаймні 5 років практичного досвіду роботи у сфері цивільного проектування / будівництва, бажано мати диплом з цивільного проектування / будівництва, бажано бути віком від 25 до 45 років, мати хороший стан здоров'я та не перебувати на військовій службі.

Відбір кандидатів на участь у згаданому навчальному курсі здійснюється Офісом JICA в Україні на конкурсній основі.

Кандидати на участь в навчальному курсі мають надати Мінекономрозвитку лист-відповідь з пакетом документів, що включає:


1) заповнену аплікаційну анкету на участь англійською мовою (один оригінал з вклеєним фото);

2) робочий звіт та заповнену інформаційну матрицю;

3) сертифікат володіння англійською мовою (у разі наявності), наприклад TOEFL, TOEIC, IELTS тощо;

4) скановану копію першої сторінки закордонного паспорту, та 5) оформити відповідне подання. Анкету, подання та брошуру в електронному вигляді можна отримати за ел. адресою: i.korzh@me.gov.ua і тел. 200-47-34.

 

Заявки приймаються до 10.05.2018. При цьому японська сторона бере на себе всі витрати, пов’язані з навчанням.

Просимо врахувати, що після проведення відбору та визначення учасників навчального курсу японська сторона проводить підготовчі заходи, пов’язані з оформленням віз, придбанням квитків та бронюванням місць у навчальному центрі. Тому, заміна учасника курсу неможлива, а відмова від участі призведе до фінансових збитків японської сторони та, відповідно, до зменшення можливостей для подальшої участі українських фахівців у навчальних курсах.

Заявка - див. ТУТ

 

 

 

***

 

Про І Регіональний форум

«Житомирщина – територія

можливостей»

 

Інформуємо, що 16 травня 2018 року в м. Житомирі відбудеться І Регіональний форум «Житомирщина – територія можливостей», на якому буде презентовано досягнення Житомирської області у виробничій сфері, технологічній, туристично-рекреаційній, культурній, безпековій сферах, а також проведено у процесі відкритого публічного діалогу в рамках тематичних панельних дискусій обговорення проблем та перспектив Житомирщини для формування стратегії, механізмів та інструментів розвитку регіону.

Детальна інформація та реєстрація для участі у Форумі за посиланням: http://forum.znau.edu.ua/.

 

 

***

 

Про програму залучення

німецької експертної підтримки

Senior Experten Servise

(Служба Старших Експертів)

 

До уваги керівників установ, організацій, підприємств та інших суб’єктів господарювання району.

Повідомляємо, що в Україні діє програма залучення німецької експертної підтримки Senior Experten Servise (Служба Старших Експертів).

Особливість програми полягає в тому, що експерти програми Senior Experten Servise (SES) – це фахівці з багаторічним досвідом, вони старші за віком і перебувають на пенсії, та мають змогу на громадських засадах інвестувати свій час, навички, вміння, досвід, контакти у експертну допомогу іншим.

Працюють експерти у галузі промисловості, сільського господарства, торгівлі, будівництва, транспорту, зв¢язку, банківсько-страхового сектора, освіти, охорони здоров¢я, туризму, публічного адміністрування та інших сфер діяльності.

До участі у програмі запрошуються підприємства, установи та організації різних форм власності; фізичні особи-підприємці; навчальні заклади (вузи, коледжі, ПТУ, школи та ін.); органи місцевого самоврядування (заохочуються заявки від ОТГ); медичні заклади; заклади культури та мистецтва; НУО та фонди, тощо (перелік є відкритим).

Для отримання додаткової інформації та подачі заявки на участь у програмі, звертатись за тел: 097-294-37-53, (0412) 46-10-86, або перейти за посиланням: www.fondgromady.org.ua. Контактна електронна адреса: fondgromady.zt@gmail.com.

 

***

 

Про надання фінансової підтримки

 

Інформуємо, що 15-16 вересня 2018 року в Пекіні відбудеться Х Ярмарок інвестицій Китаю за кордон (далі – Ярмарок) – ключовий захід закордонної інвестиційної стратегії Китаю.

Протягом 10 років учасниками заходу є китайські інвестори та іноземні компанії з понад 100 країн світу. Загальна вартість інвестиційних проектів,  які презентуються та знаходять своїх інвесторів, щорічно сягає понад 4 млрд. доларів США.

У 2017 році українська представницька делегація, яка була найбільшою з початку проведення форуму, до складу якої увійшли представники понад 40 компаній з 7 областей країни, презентувала власний стенд на Ярмарку. За підтримки організаторів ярмарку було проведено українсько-китайський бізнес-форум, який зібрав понад 200 учасників.

Ключовою темою цьогорічного Ярмарку стане міжнародна промислова кооперація. На ярмарку буде проведено Форум міжнародних промислових потужностей, метою якого є презентація промислового потенціалу іноземних країн та можливостей для китайського бізнесу.

В рамках заходу відбудеться українсько-китайський бізнес-форум, під час якого українські компанії матимуть змогу презентувати свої проекти китайському бізнесу, а також взяти участь у В2В переговорах.

Ярмарок організовано Китайською асоціацією з розвитку підприємств за  кордон (Chinese Overseas Development Association (CODA) і Китайським Банком розвитку. Організаційну підтримку роботі делегації надає посольство України в Китайській Народній Республіці.

Враховуючи, що протягом останніх років Китай є одним з ключових інвесторів України (на сьогоднішній день інвестиції в українську економіку склали понад 7 млрд. доларів США), а також озвучені торговельним радником Посольства КНР в Україні наміри щодо інвестування 2,5  млрд. доларів США в український агропромисловий комплекс і транспортну логістику.

Вартість участі компанії на стенді України та в заходах візиту делегації – від 1480 Євро. Більш детальна інформація про вартість участі та перелік послуг додається.

У разі виникнення питань щодо участі у Ярмарку звертатися до співробітників ТПП України:

Станіслави Малаховської, тел. +38 044 279 17 50, +38 067 232 92-20, e-mail: ems58@ukr.net;

Андрія Голятко. тел, +38 067 662 96 56, e-mail: avg-zed@ucci.org.ua.

У разі зацікавленості, просимо до 12.03.2018 року надати підтвердження участі відділу економічного розвитку і торгівлі на e-mail: economika1@ukr.net або на факс: 42-46-95.

 

Реєстраційну форму див. тут

 

 

***

Про Програму підготовки

управлінських кадрів сфери

підприємництва

 

З метою надання допомоги у підвищенні кваліфікаційного рівня управлінських кадрів для сфери підприємництва за підтримки Федерального міністерства економіки і енергетики Німеччини реалізується Програма «Fit for Partnership with Germany» («Готові до співпраці з Німеччиною»).

Відповідно до положень Програми українські підприємці та менеджери можуть підвищувати свою кваліфікацію шляхом проходження стажування на підприємствах Федеративної Республіки Німеччини.

Основні переваги , які надає Програма «Fit for Partnership with Germany» для суб¢єктів малого і середнього підприємництва під час проходження стажування у Німеччині:

-                      ознайомитись з ринком Німеччини та для потенційного експорту-імпорту товарів та послуг;

-                      налагодити особисті контакти для взаємовигідного співробітництва з компаніями Німеччини;

-                      безпосередньо ознайомитись з обладнанням, матеріалами та технологіями німецьких компаній та закупити їх;

-                      вивчити потенціал збуту власної продукції у Німеччині;

-                      набути глибоких знань, навичок та компетенцій, необхідних для підвищення конкурентоздатності власного підприємства та сталого співробітництва з німецькими компаніями;

-                      розширити свої знання в сфері менеджменту та підготуватися до контактів з німецькими підприємствами.

Набір претендентів для проходження стажування в Німеччині проходить в проектному бюро GIZ в Україні до 15 березня 2018 року (м. Київ, вул. Велика Васильківська, 14, оф. 5). 

Детально про Програму та умови участі у ній можна ознайомитися на веб-сайті координатора Програми Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) за посиланням: http://ukraine.managerprogramm.de.

 

 

***

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

 

Оголошується конкурс бізнес-проектів у рамках реалізації Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації бізнес-проектів (далі – Порядок), затвердженого рішенням Житомирської обласної ради від 21.12.2017 №868, додаток 7.

Порядок визначає умови та механізм надання фінансової підтримки суб’єктам малого і середнього підприємництва в рамках Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2018 рік шляхом часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, що надаються банківськими установами на реалізацію бізнес-проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва.

Претенденти на отримання відшкодування частини відсоткової ставки за кредитами повинні відповідати наступним вимогам:

-   зареєстровані на території Житомирської області.

-   не мають заборгованості перед державним і місцевим бюджетами зі сплати податків, зборів та інших обов’язкових платежів.

-   реалізують бізнес-проекти, спрямовані на створення нових робочих місць.

-   працюють у межах видів діяльності, визначених Порядком, та отримали кредити на:

придбання устаткування, обладнання інших основних засобів виробничого призначення;

модернізацію технологічного процесу виробництва з метою зниження його собівартості;

удосконалення системи управління виробничим процесом;

впровадження технологій енергоефективності у виробничий процес;

розроблення нових видів продукції (товарів);

промоцію бізнесу і пошук нових ринків збуту.

Банками – партнерами даної програми є: ПАТ КБ «ПриватБанк», АТ «Ощадбанк», ПАТ «Укрексімбанк», ПАТ АБ «Укргазбанк», ПАТ «Кредобанк», ПАТ «Банк інвестицій та заощаджень».

Детальні умови участі у конкурсі розміщено на сайті департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації http://economy-zt.gov.ua, або звертатись за телефонами: (0412) 47-44-37, 47-44-92 та до банків – партнерів Програми.

Зазначені документи учасникам конкурсу необхідно подати до департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва Житомирської обласної державної адміністрації до 02.04.2018 року*, за адресою: м. Житомир, вул. Мала Бердичівська, 25, каб. 206.

Опрацювання заявок та бізнес-проектів буде проведено протягом 20-ти робочих днів після закінчення терміну подачі документів.

 

* Участь у конкурсі можуть приймати суб’єкти підприємництва, які отримали кредити у 2018 році.

 

 

***

 

Щодо міжнародної виставки

в м. Лагос (Нігерія)

 

З 02 по 11 листопада 2018 року в м. Лагос (Нігерія) буде проходити найбільша в західній та Центральній Африці Міжнародна спеціалізована виставка «Lagos International Trade Fair – 2018», організатором якої є Торгово-промислова палата м. Лагос.

На виставці буде представлена продукція і послуги, пов¢язані з такими сферами промисловості як: нафта, газ, хімія, енергетика, сільське господарство. продукти харчування та напої, будівельні матеріали. навчання та освіта, охорона здоров¢я та ін.

Більш детальну інформацію про захід та умови участі можна отримати в організаторів виставкового заходу: Сола – olusola.oluwadare@lagoschamber.com;

Мухейс – muheez@lagoschamber.com; Люціана – luciana@lagoschamber.com, а також на веб-сайті: http://lagosinternationaltradefair.com (англійською мовою).

Просимо у разі зацікавленості надати підтвердження участі відділу економічного розвитку і торгівлі на e-mail: economika1@ukr.net або на факс: 42-46-95.

 

 

***

 

Щодо міжнародної виставки

торгівлі послугами

 

За інформацією Мінекономрозвитку України в м. Пекін (Китайська Народна Республіка) з 28 травня по 1 червня 2018 року буде проходити 5-та Міжнародна виставка торгівлі послугами «China Beijing International Fair for Trade in Services» (CIFTIS).

Виставковий захід є платформою для торгівлі усім спектром послуг, визначеним СОТ, а саме послуг у сферах бізнесу, комунікацій, будівництва та інженерії, фінансів, туризму, відпочинку, культури і спорту, транспортних перевезень, охорони здоров¢я, освіти, соціального забезпечення, охорони природи тощо.

В рамках заходу будуть проведені бізнес-переговори, промислова конференція та інше.

Щороку до участі у CIFTIS запрошуються міжнародні організації, бізнес-асоціації та підприємці у сфері торгівлі послугами. За підсумками заходу минулого року було підписано 241 контракт, серед яких 55 міжнародних проекти.

Більш детальну інформацію про захід та умови участі можна отримати на сайті www.ciftis.org.

Просимо у разі зацікавленості надати підтвердження участі відділу економічного розвитку і торгівлі на e-mail: economika1@ukr.net або на факс: 42-46-95.

 

 

***

 

До уваги керівників установ, організацій, підприємств

та інших суб’єктів господарювання району

 

Повідомляємо, що Інститут економічних досліджень запрошує Вас відвідати навчання/підвищення кваліфікації у сфері здійснення публічних закупівель за програмами, затвердженими Міністерством економічного розвитку і торгівлі України (лист № 3305-13/41731-07 від 28.11.2014 року) з отриманням іменного СЕРТИФІКАТУ встановленого зразка.

Навчання відбудуться в м. Житомирі 24-26 січня 2018 року.

Заняття проводять експерти-консультанти України в галузі законодавства у сфері публічних закупівель, провідні фахівці уповноваженого органу, представники бюджетних організацій та спеціалісти Інституту економічних досліджень.

Вартість навчання складає 1320,00 грн., підвищення кваліфікації – 920,00 грн.

Слухачі курсу/семінару протягом року можуть звертатись до викладачів за консультативною допомогою та роз’ясненням на будь-якому етапі підготовки процедури закупівлі.

Для отримання додаткової інформації та подачі заявки на участь у навчанні, звертатись за тел: (044) 351-18-71, (067) 507-15-18, (050) 388-01-98.

Зразок заявки див. тут.

 

***

 

Про виставку-конференцію

безпілотних систем та технологій

 

За інформацією Мінекономрозвитку України в Об¢єднаних Арабських Еміратах у м. Абу Дабі з 25 до 27 лютого 2018 року буде проходити виставка-конференція безпілотних систем та технологій «UNMANNED SYSTEMS EXHIBITION & CONFERENCE 2018» (UMEX 2018).

UMEX 2018 є єдиним виставково-ярмарковим заходом у регіоні, який присвячений безпілотним системам та технологіям.

З більш детальною інформацією щодо виставки-конференції можна ознайомитись за посиланням: www.umexabudhabi.ae.

Просимо у разі зацікавленості надати підтвердження участі відділу економічного розвитку і торгівлі на e-mail: economika1@ukr.net або на факс: 42-46-95.

 

***

 

Про конкурс в рамках Європейської

програми підтримки малого і

середнього підприємництва COSME

 

 

Представництвом України при Європейському Союзі оголошено конкурс в рамках Європейської програми підтримки малого і середнього підприємництва (МСП) COSME «COS-EINET-2017-304: COS EINET-2017-304: Європейська інкубаційна мережа для інновацій, орієнтованих на креативність» з метою налагодження зв¢язків та співпраці між бізнес-інкубаторами та бізнес-акселераторами, які надають підтримку МСП та стартапам в таких напрямах як інноваційний дизайн та туризм.

Відповідно до умов конкурсу до участі допускаються:

-          неприбуткові організації (приватні або громадські);

-          бізнес-інкубатори, бізнес-акселератори, лабораторії, університети,науково-дослідні центри;

-          державні органи (національні, регіональні, місцеві);

-          комерційні організації, які надають підтримку малому і середньому бізнесу .

Кінцевий термін подання заявки для участі в конкурсі – 19.10.2017.

Для отримання додаткової інформації по заявці, перейдіть за посиланням https://ec.europa.eu/easme/en/cos-einet-2017-3-04-european-incubation-networks-creativity-driven-innovation.

 

 

 

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

 

Оголошується конкурс бізнес-проектів у рамках реалізації Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації бізнес-проектів (далі - Порядок), затвердженого рішенням Житомирської обласної ради від 27.07.2017 № 757, Порядок визначає умови та механізм надання фінансової підтримки суб'єктам малого і середнього підприємництва в рамках Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Житомирській області на 2017-2020 роки шляхом часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, що надаються банківськими установами на реалізацію бізнес-проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва.

Претенденти на отримання відшкодування частини відсоткової ставки за кредитами повинні відповідати наступним вимогам:

- зареєстровані на території Житомирської області.

- не мають заборгованості перед державним і місцевими бюджетами зі сплати податків, зборів та інших обов’язкових платежів.

- реалізують бізнес-проекти, спрямовані на створення нових робочих місць.        

- працюють у межах видів діяльності, визначених вищезазначеним Порядком та отримали кредити на:

придбання устаткування, обладнання інших основних засобів виробничого призначення;

модернізацію технологічного процесу виробництва з метою зниження його собівартості;

удосконалення системи управління виробничим процесом;

впровадження технологій енергоефективності у виробничий процес;

розроблення нових видів продукції (товарів);

промоцію бізнесу і пошук нових ринків збуту.

Компенсація, відповідно до цього Порядку, надається суб’єктам малого і середнього підприємництва, які відповідають критеріям, встановленим частиною 3 статті 55 Господарського кодексу України.

Банками партнерами даної програми є: ПАТ КБ «ПриватБанк», АТ «Ощадбанк», ПАТ «Укрексімбанк», ПАТ АБ «Укргазбанк».

Детальні умови участі у конкурсі, зразок заявки на участь у конкурсі на отримання часткового відшкодування з обласного бюджетувідсоткових ставок за кредитами, що надаються банківськими установами на реалізацію бізнес - проектів у рамках Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Житомирській області на   2017-2020 роки та перелік документів, які подаються суб’єктами підприємництва на отримання часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученимисуб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації бізнес – проектів розміщено на офіційній інтернет-сторінці Житомирської обласної ради (рішення 12 сесії обласної ради, рішення від 27.07.2017 № 757 «Про внесення змін у рішення обласної ради від 06.04.17 № 555»).

Зазначені документи учасникам конкурсу необхідно подати до департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва Житомирської обласної державної адміністрації до 21.08.2017 року,  за адресою: м. Житомир, вул. Мала Бердичівська, 25, каб. 204.

Детальну інформацію також можна отримати за телефонами: (0412) 47-44-92, 47-46-32.

***

 

Про Канадсько-Український проект

 

Канадсько-Український проект з підтримки торгівлі та інвестицій (СUTIS) оголосив відбір українських підприємств  малого і середнього бізнесу для участі у Програмі підтримки експорту до Канади U CAN EXPORT у таких пріоритетних секторах: одяг, взуття, меблі, шоколад та кондитерські вироби, ІТ-послуги.

Програма U CAN EXPORT впроваджуватиметься проектом СUTIS у партнерстві з Офісом підтримки експорту. Вона розрахована на 3 роки та має кілька рівнів:

·         комплексний – для обмеженої кількості компаній малого і середнього бізнесу, найбільш перспективних і готових до експорту;

·         освітньо-консультаційний – для решти компаній у пріоритетних секторах, зацікавлених у виході на канадський ринок;

·         інформаційний – для широкого кола компаній, що цікавляться канадським ринком.

Комплексна підтримка включатиме в себе наступні заходи:

·         співфінансування участі підприємств у профільних виставках та інших маркетингових заходах у Канаді та США;

·         організація бізнес-зустрічей з потенційними замовниками в Канаді;

·         організація бізнес-зустрічей з потенційними замовниками в Канаді;

·         організація торговельних місій до Канади та співфінансування участі підприємств у них;

·         доступ до навчальних програм та матеріалів.

Компанії, що відповідають критеріям, та бажають взяти участь у програмі U CAN EXPORT мають заповнити заявку за посиланням http://bit.IyUCANexport. Заявки приймаються до 16.07.2017 року. Контактна електронна адреса: office@cutisproject.org

 

Просимо у разі зацікавленості надати підтвердження участі відділу економічного розвитку і торгівлі на e-mail: economika1@ukr.net або на факс: 42-46-95.

 

 

Додаток: Програма підтримки експорту в Канаду U CAN EXPORT

 

***

 

Щодо проведення виставково-

ярмаркових заходів

 

Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації з метою активізації зовнішньоекономічної діяльності, презентації інвестиційного та експортного потенціалу району, пошуку нових та розширення існуючих ринків збуту продукції товаровиробників району повідомляє перелік найбільш рейтингових міжнародних виставково-ярмаркових заходів у 2017 році (додається).

Просимо у разі зацікавленості надати підтвердження участі відділу економічного розвитку і торгівлі на e-mail: economika1@ukr.net або на факс: 42-46-95.

 

***

Найбільш рейтингові міжнародні виставково-ярмаркові заходи - 2017

 

***

Виставки в Республіці Білорусь-2017

 

***

Міжнародні виставки – ярмарки в Грецькій Республіці у 2017 р.

 

 

footer-img