Головна / Економіка та фінанси / Економіка / Запрошуємо до участі!/Оголошення

Про виставку-конференцію

безпілотних систем та технологій

 

За інформацією Мінекономрозвитку України в Об¢єднаних Арабських Еміратах у м. Абу Дабі з 25 до 27 лютого 2018 року буде проходити виставка-конференція безпілотних систем та технологій «UNMANNED SYSTEMS EXHIBITION & CONFERENCE 2018» (UMEX 2018).

UMEX 2018 є єдиним виставково-ярмарковим заходом у регіоні, який присвячений безпілотним системам та технологіям.

З більш детальною інформацією щодо виставки-конференції можна ознайомитись за посиланням: www.umexabudhabi.ae.

Просимо у разі зацікавленості надати підтвердження участі відділу економічного розвитку і торгівлі на e-mail: economika1@ukr.net або на факс: 42-46-95.

 

***

 

Про конкурс в рамках Європейської

програми підтримки малого і

середнього підприємництва COSME

 

 

Представництвом України при Європейському Союзі оголошено конкурс в рамках Європейської програми підтримки малого і середнього підприємництва (МСП) COSME «COS-EINET-2017-304: COS EINET-2017-304: Європейська інкубаційна мережа для інновацій, орієнтованих на креативність» з метою налагодження зв¢язків та співпраці між бізнес-інкубаторами та бізнес-акселераторами, які надають підтримку МСП та стартапам в таких напрямах як інноваційний дизайн та туризм.

Відповідно до умов конкурсу до участі допускаються:

-          неприбуткові організації (приватні або громадські);

-          бізнес-інкубатори, бізнес-акселератори, лабораторії, університети,науково-дослідні центри;

-          державні органи (національні, регіональні, місцеві);

-          комерційні організації, які надають підтримку малому і середньому бізнесу .

Кінцевий термін подання заявки для участі в конкурсі – 19.10.2017.

Для отримання додаткової інформації по заявці, перейдіть за посиланням https://ec.europa.eu/easme/en/cos-einet-2017-3-04-european-incubation-networks-creativity-driven-innovation.

 

 

 

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

 

Оголошується конкурс бізнес-проектів у рамках реалізації Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації бізнес-проектів (далі - Порядок), затвердженого рішенням Житомирської обласної ради від 27.07.2017 № 757, Порядок визначає умови та механізм надання фінансової підтримки суб'єктам малого і середнього підприємництва в рамках Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Житомирській області на 2017-2020 роки шляхом часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, що надаються банківськими установами на реалізацію бізнес-проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва.

Претенденти на отримання відшкодування частини відсоткової ставки за кредитами повинні відповідати наступним вимогам:

- зареєстровані на території Житомирської області.

- не мають заборгованості перед державним і місцевими бюджетами зі сплати податків, зборів та інших обов’язкових платежів.

- реалізують бізнес-проекти, спрямовані на створення нових робочих місць.        

- працюють у межах видів діяльності, визначених вищезазначеним Порядком та отримали кредити на:

придбання устаткування, обладнання інших основних засобів виробничого призначення;

модернізацію технологічного процесу виробництва з метою зниження його собівартості;

удосконалення системи управління виробничим процесом;

впровадження технологій енергоефективності у виробничий процес;

розроблення нових видів продукції (товарів);

промоцію бізнесу і пошук нових ринків збуту.

Компенсація, відповідно до цього Порядку, надається суб’єктам малого і середнього підприємництва, які відповідають критеріям, встановленим частиною 3 статті 55 Господарського кодексу України.

Банками партнерами даної програми є: ПАТ КБ «ПриватБанк», АТ «Ощадбанк», ПАТ «Укрексімбанк», ПАТ АБ «Укргазбанк».

Детальні умови участі у конкурсі, зразок заявки на участь у конкурсі на отримання часткового відшкодування з обласного бюджетувідсоткових ставок за кредитами, що надаються банківськими установами на реалізацію бізнес - проектів у рамках Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Житомирській області на   2017-2020 роки та перелік документів, які подаються суб’єктами підприємництва на отримання часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученимисуб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації бізнес – проектів розміщено на офіційній інтернет-сторінці Житомирської обласної ради (рішення 12 сесії обласної ради, рішення від 27.07.2017 № 757 «Про внесення змін у рішення обласної ради від 06.04.17 № 555»).

Зазначені документи учасникам конкурсу необхідно подати до департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва Житомирської обласної державної адміністрації до 21.08.2017 року,  за адресою: м. Житомир, вул. Мала Бердичівська, 25, каб. 204.

Детальну інформацію також можна отримати за телефонами: (0412) 47-44-92, 47-46-32.

***

 

Про Канадсько-Український проект

 

Канадсько-Український проект з підтримки торгівлі та інвестицій (СUTIS) оголосив відбір українських підприємств  малого і середнього бізнесу для участі у Програмі підтримки експорту до Канади U CAN EXPORT у таких пріоритетних секторах: одяг, взуття, меблі, шоколад та кондитерські вироби, ІТ-послуги.

Програма U CAN EXPORT впроваджуватиметься проектом СUTIS у партнерстві з Офісом підтримки експорту. Вона розрахована на 3 роки та має кілька рівнів:

·         комплексний – для обмеженої кількості компаній малого і середнього бізнесу, найбільш перспективних і готових до експорту;

·         освітньо-консультаційний – для решти компаній у пріоритетних секторах, зацікавлених у виході на канадський ринок;

·         інформаційний – для широкого кола компаній, що цікавляться канадським ринком.

Комплексна підтримка включатиме в себе наступні заходи:

·         співфінансування участі підприємств у профільних виставках та інших маркетингових заходах у Канаді та США;

·         організація бізнес-зустрічей з потенційними замовниками в Канаді;

·         організація бізнес-зустрічей з потенційними замовниками в Канаді;

·         організація торговельних місій до Канади та співфінансування участі підприємств у них;

·         доступ до навчальних програм та матеріалів.

Компанії, що відповідають критеріям, та бажають взяти участь у програмі U CAN EXPORT мають заповнити заявку за посиланням http://bit.IyUCANexport. Заявки приймаються до 16.07.2017 року. Контактна електронна адреса: office@cutisproject.org

 

Просимо у разі зацікавленості надати підтвердження участі відділу економічного розвитку і торгівлі на e-mail: economika1@ukr.net або на факс: 42-46-95.

 

 

Додаток: Програма підтримки експорту в Канаду U CAN EXPORT

 

***

 

Щодо проведення виставково-

ярмаркових заходів

 

Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації з метою активізації зовнішньоекономічної діяльності, презентації інвестиційного та експортного потенціалу району, пошуку нових та розширення існуючих ринків збуту продукції товаровиробників району повідомляє перелік найбільш рейтингових міжнародних виставково-ярмаркових заходів у 2017 році (додається).

Просимо у разі зацікавленості надати підтвердження участі відділу економічного розвитку і торгівлі на e-mail: economika1@ukr.net або на факс: 42-46-95.

 

***

Найбільш рейтингові міжнародні виставково-ярмаркові заходи - 2017

 

***

Виставки в Республіці Білорусь-2017

 

***

Міжнародні виставки – ярмарки в Грецькій Республіці у 2017 р.

 

 

Copyright © 2008
Розробка сайту веб студія SEOTM