Головна / Соціально-гуманітарна сфера / Спорт, сім'я, молодь

ПОРЯДОК

 надання одноразової грошової допомоги

громадянам, які проживають на території Житомирського району

 

 

***

Районна програма розвитку фізичної культури і спорту на 2017 - 2021 роки

 

*** 

Про виконання районної Програми «Молодь і родина Житомирщини» на 2012 – 2016 роки, затвердженої розпорядженням голови райдержадміністрації від 08.05.2012 №404 «Про затвердження районної програми «Молодь і родина Житомирщини» на 2012 – 2016 роки

 

***

Про виконання районної Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2012 – 2016 роки, затвердженої рішенням дванадцятої сесії Житомирської районної ради шостого скликання від 17.05.2012 р. № 231

 

 

***

 

ПОРЯДОК ВИДАЧІ ПОСВІДЧЕНЬ БАТЬКІВ БАГАТОДІТНОЇ СІМЇ ТА ПОСВІДЧЕНЬ ДІТЕЙ З БАГАТОДІТНОЇ СІМЇ

 

***

 

ОЗДОРОВЧА КАМПАНІЯ 2017 РОКУ

 

Хто має право оздоровлюватись за рахунок коштів обласного та районного бюджету?

 

У першочерговому порядку забезпечуються оздоровленням діти з числа:

·         дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування;

·         дітей-інвалідів;

·         дітей, батьки яких загинули під час виконання службових обов’язків  в зоні проведення АТО;

·         дітей, батьки, яких є учасниками бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції;

·         дітей внутрішньо переміщених з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції;

·         діти з багатодітних і малозабезпечених сімей.

 

За рахунок бюджетних коштів діти пільгових категорій мають право на забезпечення путівкою до оздоровчого закладу не більше одного разу в рік. 

 

Куди звертатися для отримання путівки до оздоровчого закладу?

 

            Відділ сім'ї, молоді та спорту Житомирської райдержадміністрації (м. Житомир. вул. Лесі Українки, буд. 1, кабінет 415). Телефон для довідок: (0412) 42-47-04. Необхідно особисто звернутись у відділ з заявою на оздоровлення дитини.

 

 

ЗРАЗОК ЗАЯВИ

 

Відділ сім'ї, молоді та спорту

Житомирської райдержадміністрації

 Іванченко Ольги Іванівни

с. Левків, вул. Лісова, буд.34

моб. тел. (097) 512 97 83

 

Прошу забезпечити путівкою на оздоровлення мого сина (підопічного) Іванченка Данила Михайловича 04.02.2002 р. н., як дитину з багатодітної сім'ї (вказати свою пільгову категорію). Пакет необхідних документів додаю. Даю згоду на обробку персональних даних.

 

 Підпис                                                                                                                                   Дата

 

 

Перелік документів, необхідних для отримання путівки

 

Документи необхідні для отримання путівки:

-          копія свідоцтва про народження;

-          медична довідка встановленого зразка (079/0, затверджена наказом МОЗ України від 27.12.1999 р.). Довідка заповнюється в центральній районній клінічній лікарні (с. Станишівка) за три дні до від'їзду до оздоровчого заклад;

-          довідка, що дитина за кошти бюджету в поточному році не оздоровлювалася;

-          довідка про щеплення;

-          довідка про епідеміологічне оточення (за три дні до від'їзду до оздоровчого закладу);

-          довідка про відсутність педикульозу (за три дні до від'їзду до оздоровчого закладу);

-          довідка про інфекційні захворювання (за три дні до від'їзду до оздоровчого закладу).

 

Додаткові документи для отримання путівки:

Для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування:

-          копія свідоцтва про смерть обох батьків, довідка про запис батька згідно статтею 135 Сімейного Кодексу України, копія рішення про позбавлення батьківського піклування, копія рішення райдержадміністрації про встановлення опіки або направлення до прийомної сім'ї.

Для дітей з малозабезпечених сімей:

-          довідка про призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

Для дітей з багатодітних сімей:

-          копія посвідчення батьків багатодітної сім’ї, дітей з багатодітної сім’ї або довідка про склад сім’ї.

Для дітей-інвалідів:

- медичне свідоцтво про інвалідність або копію посвідчення про інвалідність.

Для дітей, батьки яких загинули  під час виконання службових обов’язків  в зоні  проведення АТО :

-          копію посвідчення члена сім’ї загиблого.

Для дітей, батьки, яких є учасниками бойових дій в зоні проведення антитерористичній операції;    

-          документ, що засвідчує участь в антитерористичній операції.

Для дітей внутрішньо переміщених з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції:

-          довідка про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб.

Для дітей, які перебувають на диспансерному обліку:

-          довідка з поліклініки про перебування на диспансерному обліку (із зазначенням діагнозу та дати встановлення на облік).

Проїзд дітей до закладу оздоровлення та у зворотному напрямку здійснюється за кошти батьків.

 

 

***

Підсумки оздоровчої кампанії 2016 року

 

Організація відпочинку та оздоровлення дітей здійснюється відповідно до районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016 – 2020 роки, схваленої розпорядженням голови райдержадміністрації від 25.01.2016 року №24 «Про проект районної програми  оздоровлення та відпочинку дітей на 2016 – 2020 роки» та затвердженої рішенням третьої сесії Житомирської районної ради сьомого скликання від 27.01.2016 року №34.

За даними відділу освіти Житомирської райдержадміністрації в районі проживає 6634 дітей шкільного віку. У 2015 році сформована районна база даних дітей соціально незахищених категорій по кожній сільській раді. На території району проживає близько 2 000 дітей пільгової категорії. Відпочинок та оздоровлення дітей у районі організовується згідно з  Порядком направлення дітей Житомирського району до закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів районного бюджету, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації №184 від 13.07.2015 «Про організацію оздоровлення дітей, які проживають на території Житомирського району». У Порядку визначені категорії дітей, які першочергово потребують оздоровлення та механізм організації оздоровлення і відпочинку дітей цих категорій за кошти районного бюджету.

У 2015 році за кошти районного та обласного бюджету оздоровленням та відпочинком охоплено 320 дітей. У 2015 році з районного та місцевих бюджетів виділено 335 928 грн. на оздоровлення дітей пільгових категорій, що складає 4,19% від загальної суми коштів виділених на оздоровлення дітей у містах та районах Житомирській області.

У 2016 року з бюджетів сільських та селищної рад виділялись кошти на оздоровлення дітей. Всього на оздоровлення використано 296,0 тис. грн. Гроші виділяли: Вертокиївська, Вересівська, Оліївська, Троянівська, Озерянківська, Глибочанська, Левківська, Коднянська, Заможненська, Ліщінська, Іванівська, Глибочицька, Сінгурівська сільські ради та Новогуйвинська селищна рада. На ці кошти закуплено путівок для 107 дітей пільгових категорій.

            Рішенням третьої сесії Житомирської районної ради сьомого скликання від 27.01.2016 року №34. з районного бюджету відділу у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації виділено кошти у сумі 100, 0 тис.  грн. У червні 2016 року на ці кошти закуплено 50 путівок для дітей пільгових категорій на двохтижневий відпочинок у позашкільному навчально-оздоровчому закладі «Березовий гай» (Бердичівський р-н.).

Відпочинком у пришкільних таборах охоплено 319 дітей, які відвідали пришкільні табори у Вертокиївській,  Високопічській №2, Станишівській ЗОШ І – ІІІ ст. та Гадзинській, Головенківській, Зарічанській, Кам’янській, Озерянківській, Пряжівській, Рудня-Городищенській, Черемошнянській ЗОШ І – ІІ ст.

Рішенням шостої сесії Житомирської районної ради сьомого скликання від 29.07.2016 року №139, з районного бюджету на організацію оздоровлення та відпочинку, сільським і селищній радам виділено додаткові кошти у сумі 99,0 тис. грн. Направлені на оздоровлення з районного бюджету кошти, використали: Глибочанська, Озерянківська, Коднянська, Луківська, Пісківська, Руднє-Городищенська, Вересівська, Сінгурівська сільські ради. Зазначені сільські ради оздоровили 24 дитини. Іншими сільськими та селищною радами заплановано оздоровлення дітей у вересні 2016 року. На кошти, виділені з районних та місцевих бюджетів оздоровленням та відпочинком охоплено 500 дітей району.

Таким чином, з районного та місцевих бюджетів, виділено на організацію оздоровлення та відпочинку – 495,0 тис. грн.

У  2016 році, як і у минулому році, путівки, придбані за кошти обласного бюджету, розподілялись між містами та районами пропорційно до виділених на оздоровлення коштів з місцевих бюджетів.  Управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації з надало 75 путівок для оздоровлення дітей, які проживають на території Житомирського району (21 путівка до дитячого оздоровчого закладу «Дзвіночок» при обласному лікувально-санаторному центрі  радіаційного захисту  для дорослого та дитячого населення «Дениші», 24 - до комунального дитячого закладу оздоровлення і відпочинку «Орлятко» Житомирської обласної ради (с. Левків), 11 – до Українського дитячого центру «Молода гвардія» (м. Одеса), 14 - до «Курортного об’єднання «Перлина Чорномор’я» (Одеська область, смт. Сергіївка, 5 – до позашкільного навчально-оздоровчого закладі «Березовий гай» (Бердичівський р-н.)).

До відділу у справах сім’ї, молоді та спорту з заявами щодо необхідності оздоровлення дітей звернулося 173 мешканці району. У відділі зареєстровано заяви на оздоровлення 235 дітей, частково або повністю задовільнені 148 заяв, 23 заявники відмовились від запропонованих путівок.

 

Copyright © 2008
Розробка сайту веб студія SEOTM