Головна / Наші герої

Герой-десантник із Озерного

26 лютого 2015 року під час мінометного обстрілу з танку КСП батальйону в районі селища Водяне Донецької області, загинув житель смт. Озерного 34-річний Володимир Гнатюк. Указом президента України Володимира Гнатюка нагороджено посмертно орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Нагороду вручили його 6-річній доньці.

За плечима у Володимира миротворчі служби в Косово та Іраку, п’ятнадцять років служби у 13-му батальйоні 95-ої окремої аеромобільної бригади сухопутних військ ЗСУ.

На захист східних рубежів та територіальної цілісності України він відправився добровольцем. Події на Донбасі він називав найстрашнішими із того, що йому довелося бачити на власні очі. Та навіть за таких обставин він залишався позитивно налаштованою людиною, як справжній патріот, завжди був на передовій.

Під час героїчної оборони Донецького аеропорту він до останнього залишався у розбомбленому вщент терміналі.

Прощання з героєм відбулося на території військової частини в Житомирі, поховали героїчного десантника у селі Сонячне Житомирського району, де проживає його матір.

Меморіальну дошку на честь загиблого в АТО військовослужбовця 90-го окремого десантного-штурмового батальйону 81-ї десантно-штурмової бригади Володимира Гнатюка відкрили 20 червня 2016 року в смт Озерне, на фасаді будівлі школи, де він навчався.

Copyright © 2008
Розробка сайту веб студія SEOTM