Проект з придбання комп’ютерного томографа

Триває загальнорайонна акція зі збору коштів на придбання комп’ютерного томографа

У районі триває акція зі збору коштів на придбання комп’ютерного томографа для КНП «Центральна районна лікарня». Акцію було започатковано 14 травня після розгляду звернення головного лікаря медичної установи на загальних зборах працівників апарату райдержадміністрації. Тоді було прийнято одностайне рішення щодо перерахування одноденного заробітку для акумулювання коштів на придбання цього дороговартісного обладнання. Цього ж дня до ініціативи долучився й виконавчий апарат Житомирської районної ради, на зборах якого також було прийнято рішення про перерахування середнього одноденного заробітку працівників на благодійний рахунок зі збору коштів на придбання комп’ютерного томографа для КНП «ЦРЛ». Подібні рішення вже прийняті колективами більшості структурних підрозділів адміністрації, багатьох установ та організацій, бізнесових структур району.

На сесії районної ради, яка відбулася 25.02.2019 для співфінансування проекту з районного бюджету виділено кошти в сумі 5 млн. 115 тис. грн. Також питання виділення додаткових коштів на придбання томографу для  КНП «ЦРЛ» неодноразово розглядалося й на сесіях селищної, сільських та сільських рад ОТГ. В результаті спільної роботи, станом на 06.03.2019 зібрано та перераховано коштів в сумі 11 млн. 585 тис.грн.

Придбання томографа для КНП «ЦРЛ» дасть змогу забезпечити ранню діагностику захворювань та оперативне лікування мешканців району. Використання даного обладнання дозволить покращити лікувально-діагностичний процес, пришвидшити діагностику у нетранспортабельних хворих з невідкладними станами, провести максимальний обсяг досліджень при підозрі на онкопатологію, туберкульоз, цереброваскулярні захворювання, хвороби опорно-рухового апарату тощо. Загалом на проект потрібно зібрати 12-15 млн. грн.

Кошти можна перераховувати на р/р 31559339134722 ГУ ДКСУ у Житомирській області. МФО 811039, код ЄДРПОУ 01991671 (на придбання комп’ютерного томографа).