День усиновлення – свято милосердя і доброти

привітання

30 вересня, у день святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, ми 12-й рік поспіль відзначаємо День усиновлення. Це надзвичайно тепле свято для всіх українців, а особливо для тих  батьків і дітей, які волею долі стали однією родиною.

Мамою і татом можна стати, народивши дитину. А можна ними бути, усиновивши її, що стане проявом великого милосердя та любові. Такий відповідальний крок заслуговує на повагу та шану оточуючих. Звісно, шлях батьківства не буває легким. Це постійна і наполеглива праця, але й найшляхетніша місія людини.

Щира вдячність усиновителям, прийомним батькам, батькам-вихователям, опікунам, піклувальникам, які прийняли дитину  у свою сім’ю на виховання, відкрили їй своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло.

У цей святковий день ми повинні думати також і про тих дітей, які ще чекають на родину, котра стане для них рідною. Адже чужих дітей не буває. Кожен малюк заслуговує на те, щоб мати тата й маму, надійний родинний захист, а головне – відчуття любові від названих батьків.  

Щастя і добра вам, шановні усиновлювачі, найкращої долі вам і вашим дітям!

 

З повагою

голова райдержадміністрації

Юрій ДЕНИСОВЕЦЬ