Депутати районної ради внесли зміни до програм фінансової підтримки медичних установ району

коштисесія

18 березня відбулася 32 позачергова сесія Житомирської районної ради, на якій розглянуто питання про внесення змін до програм фінансової підтримки комунальних некомерційних підприємств «Центральна районна лікарня», «Центр первинної медико-санітарної допомоги» та «Територіальне стоматологічне об’єднання» Житомирської районної ради.

Установам з метою забезпечення безпечної роботи та запобігання поширенню на території району коронавірусної інфекції збільшено фінансування на придбання медичного обладнання та засобів індивідуального захисту, дезінфекційних засобів, виробів медичного призначення. КНП «ЦРЛ» отримає 116 тис грн на ці цілі, а КНП «ЦПМСД» – 110 тис грн за рахунок спрямування коштів вільного залишку загального фонду районного бюджету (за депутатською квотою).

Також, на зазначені витрати спрямовано 200 тис грн для КНП «ЦРЛ» та КНП «ЦПМСД» за рахунок зменшення обсягів резервного фонду районного бюджету – по 100 тис грн для кожного.

За рахунок зменшення фінансування на проведення заходів по галузі «Культура» та на навчально-тренувальні збори і змагання по галузі «Фізична культура і спорт» додатково спрямовується по 50 тис грн на КНП «ЦРЛ» і КНП «ЦПСД» та 25 тис грн – на КНП «ТСО».

За рахунок внутрішнього перерозподілу коштів КНП «ЦРЛ» спрямовує 100 тис грн на придбання медобладнання для реанімаційного відділення, та ще 150 тис грн – на придбання засобів індивідуального захисту.