Держенергонагляд відреагував на звернення жителів Високої Печі щодо неякісного електропостачання: перекладатимуть лінію

електропостачання

Держенергонагляд відреагував на колективні звернення жителів села Висока Піч  щодо неякісного електропостачання. Про це 21 травня повідомила пресслужба Держенергонагляду.

«Працівниками Управління Держенергонагляду у Житомирській області було розглянуто колективне звернення жителів с. Висока Піч щодо неякісного постачання електроенергії та незадовільного технічного стану електричних мереж, від яких здійснюється електропостачання приватних помешкань заявників», – йдеться у повідомленні.

Для розгляду питань, порушених у зверненні, управління ініціювало проведення АТ «Житомиробленерго» моніторингу та вимірювання параметрів якості електричної енергії в точках розподілу. В результаті проведених заходів було встановлено, що параметри якості постачання електроенергії не відповідають вимогам державного стандарту. У зв’язку з цим, Держенергонаглядом та ОСР розроблено заходи щодо приведення параметрів якості електричної енергії до діючого стандарту України ((ДСТУ EN 50160:2014) та проведення поділу повітряної лінії 0,4 кВ від трансформаторної підстанції на дві окремі повітряні лінії.

Надалі представники управління контролюватимуть хід та терміни виконання електромонтажних робіт.

У Держенергонагляді нагадують порядок дій споживача у разі, якщо якість електричної енергії не відповідає визначеним параметрам.