Дякуємо за благодійну спонсорську допомогу для КНП “ЦРЛ”

коронавірус

КНП «Центральна районна лікарня» Житомирської районної ради та Житомирська райдержадміністрація дякують Станишівській громаді та небайдужим підприємцям району за благодійну допомогу медичній установі коштами та матеріалами медичного призначення для боротьби з коронавірусною інфекцією СOVID-19.
Від ПКП «Темп» надійшло грошової допомоги на 10 тис грн., від ФОП «Макаревич» – 6 тис грн., від Хижняк Марини Гариківни – 2 тис грн.
У свою чергу Станишівською громадою лікарні було передано 932 одиниці матеріалів медичного призначення на загальну суму 56300 грн, а це: 85 експрес тестів на СOVID-19, 500 захисних масок , 344 одиниці одноразового медичного одягу та ін.
Дана благодійна допомога стала можливою завдячуючи таким меценатам як Любов Цимбалюк, Віктор Загладько, Віктор Федоров, Руслан Павлюк, Максим Бугайчук, депутатам села Зарічани та небайдужим жителям громади, працівникам сільської ради.
Первинний рівень надання медичної допомоги Станишівської сільської ради (КПН «АЗПСМ» Станишівської сільської ради) забезпечено медичними засобами для боротьби з коронавірусною інфекцією СOVID-19 за рахунок коштів місцевого бюджету на суму 115 тисяч гривень.