До уваги громадян, які мають пільги на оплату житлово-комунальних послуг!

пільги

Звертаємо увагу на зміну порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Починаючи з жовтня 2019 року, відповідно до Закону України від 09.11.2017 року № 2189 «Про житлово-комунальні послуги», пільги  надаються у грошовій формі.

Розраховані управлінням праці та соціального захисту населення РДА суми пільг перераховуватимуться АТ «Ощадбанк» для подальшого проведення ним розрахунків з надавачами послуг за кожного конкретного пільговика (безготівкова форма).

Пільговикам, які подали заяву до управління праці та соціального захисту населення до 15 жовтня на отримання пільги готівкою, виплата буде здійснюватись у готівковій формі через банк чи пошту.

Пільговики сплачують, як і раніше, частину платежу, а суму пільг за них перерахує надавачу послуг АТ «Ощадбанк» (за наявності у пільговика мобільного телефону, він отримає інформаційне повідомлення від банку про проведені платежі). У разі отримання готівки пільговик має сплатити за спожиті послуги повністю.

Враховуючи, що відповідний механізм запроваджується в Україні вперше, через неточності в даних, з технічних причин, можуть бути випадки не нарахування окремим особам суми пільги за жовтень 2019 року.  У такому випадку сума пільг за жовтень буде донарахована в наступному місяці