До уваги осіб з інвалідністю!

навчання

Відповідно до пункту 11 Порядку забезпечення осіб з інвалідністю автомобілями, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.07.2006 № 999 (зі змінами), структурні підрозділи з питань соціального захисту населення організовують для осіб з інвалідністю (крім осіб з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва) навчання водінню автомобіля в акредитованих закладах незалежно від форми власності та підпорядкування, які за результатами атестації отримали відповідний атестат, за рахунок коштів, сплачених членами сімей померлих осіб з інвалідністю за передані їм у власність автомобілі, коштів від реалізації повернутих (вилучених) автомобілів, перерахованих відділенням Фонду соціального захисту інвалідів.

Навчання водінню автомобіля осіб з інвалідністю за рахунок коштів державного бюджету проводиться один раз з оплатою виходячи із середньої його вартості, що не може перевищувати двох з половиною розмірів мінімальної заробітної плати.

У разі самостійної оплати навчання водінню автомобіля вартість такого навчання компенсується особі з інвалідністю Фондом соціального захисту інвалідів, особі з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва управлінням виконавчої дирекції Фонду. Компенсація за навчання особи з інвалідністю водінню автомобіля здійснюється один раз на підставі договору, укладеного між нею та закладом освіти, але з оплатою не більше ніж середня вартість такого навчання, що не може перевищувати двох з половиною розмірів мінімальної заробітної плати, та на підставі оригіналів платіжних документів, що підтверджують такі витрати.

Так, на 2019 рік з державного бюджету на область виділено 37160,00грн. Відповідно департаментом укладено тристоронній договір з Житомирським відділенням Фонду соціального захисту інвалідів та підприємством « Учбово-виробничим центром» на проведення навчання водінню автомобіля осіб з інвалідністю. Підприємство знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. Б.Тена, 10-а, тел/факс (0412) 47-38-48.

За детальною інформацією звертатись: м. Житомир, вул. Б. Тена, 16, каб.7,  тел. 22-76-74.

Управління праці та соціального захисту населення