Повідомлення, оголошення

Житомирська районна державна адміністрація пропонує для громадського обговорення проєкт розпорядження “Про затвердження Положення про комісію з розгляду питань, пов’язаних з наданням пільг та призначенням житлових субсидій”.

Проєкт розроблений на виконання  Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» (зі змінами), Порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04 червня 2015 року № 389 (зі змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 29 січня 2003 року № 117 «Про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги».

Ознайомитися з проєктом можна ТУТ.

Пропозиції та зауваження до проєкту просимо надсилати до 18 квітня 2021 року на електронну пошту upszn@zhtrda.zht.gov.ua.

***

Оголошення про формування нового складу спостережної комісії при районній державній адміністрації

***

Оголошення про конкурсу бізнес-проєктів

***

Оголошення про засідання громадської ради 23.09.2021

***

Постановою Кабінетом Міністрів України про психологічну реабілітацію АТО

***

Інформаційний лист Управління Держенергонагляду у Житомирській області «Щодо підготовки теплових господарств до роботи в опалювальний період»

***

Інформаційний лист Управління Держенергонагляду у Житомирській області «Щодо підготовки джерел теплової енергії до роботи в опалювальний період»

***

Оголошується конкурс по визначенню аптечних установ та стоматологічних закладів району для пільгового медичного обслуговування громадян

***

Житомирською районною радою формується список присяжних у Житомирському районному суді

***

Оголошується прийом документів з надання фінансової підтримки суб’єктам підприємницької діяльності

***

Про розроблення проекту програми економічного і соціального розвитку Житомирського району на 2020 рік

***

На часі придбання мамографа для КНП «ЦРЛ»

***

До уваги суб’єктів малого і середнього підприємництва!

***

ХХV Міжнародна Спеціалізована виставка-ярмарок “ПРОДЕКСПО-2019

***

Запрошуємо до участі у практикумі “ABSORB Туреччина Торгові можливості на ринку Туреччини для агросектору та виробників продуктів харчування”

***

УВАГА Санаторно – курортне лікування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

***

До уваги науковців та винахідників, керівників підприємств та представників ділових кіл області

***

«До уваги суб’єктів малого і середнього підприємництва!»

Оголошується конкурс бізнес-проектів

***

Про участь у виставці «АГРО-2019»

 Міністерство аграрної політики та продовольства України запрошує представників районних державних адміністрацій, фермерських агроформувань взяти участь в урочистому відкритті та роботі ХХХІ Міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2019», яка проводитиметься протягом 4-7 червня 2019 року, м. Київ, проспект академіка Глушкова 1, Національний комплекс «Експоцентр України».

 

***

До уваги платників страхових внесків та підприємств, які здійснюють відшкодування витрат Пенсійного фонду України на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах

Житомирське об’єднане управління Пенсійного фонду України в Житомирській області повідомляє, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 серпня  2018 року   №628 «Деякі питання функціонування органів Пенсійного фонду України» в Житомирській області виконання функцій територіальних управлінь здійснюватиме головне управління Пенсійного фонду України в Житомирській області.

Для обліку страхових внесків та для здійснення розрахунків на виконання вимог Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» головним управлінням в області відкриті  рахунки:

25605306649 – для акумуляції страхових внесків від підприємств, організацій і установ (4%,32%,42%);

25604307649  – для акумуляції страхових внесків від застрахованих осіб  (1%-5%);

25600301649 – для акумуляції збору на обов’язкове  державне пенсійне страхування (4%,32%,42%).

З урахуванням вищезазначеного, починаючи з 2 травня 2019 року кошти необхідно сплачувати на відповідні рахунки головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області (код ЄДРПОУ 13559341), відкриті в філії Житомирського обласного управління АТ «Ощадбанк»,  МФО 311647, код ЄДРПОУ 09311380.

***

             Увага! Розпочинається прийом документів до нового складу

  громадської ради при РДА

Із 21 травня 2019 року інститути громадянського суспільства Житомирського району – громадські об’єднання, релігійні, благодійні організації, творчі спілки, професійні спілки та їх об’єднання, асоціації, організації роботодавців та їх об’єднання, засоби масової інформації – можуть подати документи для участі в установчих зборах або рейтингового електронного голосування для формування нового складу громадської ради при Житомирській районній державній адміністрації.

Рішення про це прийнято на першому засіданні ініціативної групи 20 травня 2019 року.

Вимоги до кандидатів до складу громадської ради

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, засобів масової інформації, які:

зареєстровані в установленому порядку;

– не менше шести місяців до дати оприлюднення органом виконавчої влади повідомлення про формування складу громадської ради проводять заходи, дослідження, надають послуги, реалізують проекти тощо на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці;

є фахівцями у відповідних сферах, що підтверджується наявністю відповідної освіти, наукового ступеня, публікацій, досліджень, а також інформацією про участь у реалізації проектів не менш як за 12 місяців до дати оприлюднення органом виконавчої влади повідомлення про формування складу громадської ради.

ІГС незалежно від своєї організаційної структури та наявності місцевих осередків для участі в установчих зборах або рейтинговому електронному голосуванні делегує одного представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради.

До складу громадської ради не можуть бути обрані представники ІГС, які є депутатами місцевих рад, посадовими особами органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Перелік документів, що подаються:

заява (у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства);

– прийняте у порядку, встановленому установчими документами ІГС, рішення про делегування для участі в установчих зборах або рейтинговому електронному голосуванні представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради;

– заява делегованого представника ІГС з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», підписана ним особисто;

біографічна довідка делегованого представника ІГС із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, числа, місяця, року і місця народження, громадянства, посади, місця роботи, посади в ІГС, відомостей про освіту, наявність наукового ступеня, трудову та/або громадську діяльність, контактної інформації (поштової адреси, номера телефону, адреси електронної пошти (за наявності);

відомості про результати діяльності ІГС (проведені заходи, дослідження, надані послуги, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання відповідному органу виконавчої влади письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної, регіональної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості, річний фінансовий звіт (за наявності) тощо) протягом шести місяців до дати оприлюднення органом виконавчої влади повідомлення про формування складу громадської ради;

відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти ІГС, номер контактного телефону;

мотиваційний лист делегованого представника ІГС, в якому наводяться мотиви бути обраним до складу громадської ради та бачення щодо роботи у такій раді;

фото делегованого представника ІГС (розміром 3х4 см), а також посилання на офіційний веб-сайт ІГС, сторінки у соціальних мережах (за наявності).

Важливо! Відповідальність за достовірність поданих документів (відомостей) несуть ІГС, який делегує свого представника для участі в установчих зборах або рейтинговому електронному голосуванні, а також делегований представник ІГС.

 Прийом документів триватиме до 18 червня 2019 року включно (до 18.00).

Документи прийматимуть у робочі дні (пн. – чт.: 9.00-18.00, п’ят.: 8.30-17.00, обідня перерва: 13.00-14.00) в райдержадміністрації за адресою: м. Житомир, вул. Лесі Українки, 1, каб. 212 (організаційний відділ), або на електронну пошту: ogirchuk@ukr.net. Телефон для довідок: (0412) 42-47-15.

Орієнтовна дата проведення установчих зборів – 16.07.2019, час – 15:00, місце – велика зала засідань (приміщення районної ради та райдержадміністрації, вул. Лесі Українки, 1). Реєстрація розпочинається о 14.00.

Довідково. Порядок проведення установчих зборах або рейтингового електронного голосування для формування громадської ради при органі виконавчої влади затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 (зі змінами від 24 квітня 2019 р. № 353). Зокрема, Порядком передбачено:

– формування громадської ради на установчих зборах здійснюється шляхом рейтингового голосування за внесених інститутами громадянського суспільства кандидатів до складу громадської ради, які особисто присутні на установчих зборах;

– учасниками установчих зборів є кандидати до складу громадської ради, які допускаються до зборів після пред’явлення ними документа, що посвідчує особу;

– рейтингове голосування здійснюється шляхом письмового заповнення учасником установчих зборів бюлетенів для голосування, виготовлення яких забезпечується органом виконавчої влади;

– бюлетень заповнюється шляхом обов’язкового проставлення учасником установчих зборів позначок біля прізвищ, імен, по батькові обраних кандидатів до складу громадської ради у кількості, що відповідає визначеному кількісному складу громадської ради. Бюлетень, заповнений з порушенням зазначених вимог, вважається недійсним;

– участь у голосуванні за довіреністю не допускається;

– підрахунок голосів здійснюється лічильною комісією відкрито у присутності учасників установчих зборів.

***

Конкурс на кращі жіночі ініціативи в Україні за підтримки Аcоціації міст України – заявки приймаються до 15 травня!

Європейська асамблея жінок-депутатів оголошує конкурс та запрошує активних представників жіноцтва до участі в другому національному конкурсі на кращі жіночі ініціативи в Україні, які стали вагомими для демократичного розвитку місцевих громад (міст, селищ, районів).

У конкурсі можуть взяти участь: жінки депутати, підприємці, науковці, громадські активісти, які зробили особистий вагомий внесок у розвиток своєї громади.

Організатори конкурсу: Європейська асамблея жінок-депутатів у партнерстві з Асоціацією міст України, Представництвом Ради Європи в Україні та Всеукраїнським об’єднанням жінок-депутатів.

Мета конкурсу: підвищення мотивації жінок до активної діяльності в площині демократичних змін через популяризацію кращих реалізованих ініціатив із різних громад України.

Етапи Конкурсу:

  • Березень-травень 2019 – Оголошення конкурсу. Прийом та розгляд заявок
  • Травень 2019 – Підсумкова Конференція у Верховній Раді України, нагородження переможців
  • Червень-липень 2019 – Друк буклету з кращими жіночими ініціативами в Україні
  • Жовтень 2019 – Навчальна поїздка до Європарламенту для 5 переможців конкурсу

Переможці будуть визначені у п’яти номінаціях:

  • найкраща жіноча ініціатива у категорії «Підприємництво»
  • найкраща жіноча ініціатива у категорії  «Врядування»
  • найкраща жіноча ініціатива у категорії «Громадська діяльність»
  • найкраща жіноча ініціатива у категорії «Наукова діяльність»
  • найкраща жіноча ініціатива у категорії «Нова Україна»

Автори п’яти найкращих жіночих ініціатив будуть нагороджені тижневою навчальною поїздкою до Європейського Парламенту.

Для участі у Конкурсі необхідно надіслати заповнену форму до 15 травня 2019 року на електронну адресу: euro.assembly@gmail.com або звичайним листом за адресою: 08205 Київська область, м. Ірпінь, а/с 15 «Європейська Асамблея жінок-депутатів».

Контакти: Анастасія Попсуй, anastasiia.popsuy@gmail.com, 096 0596 726, Ніколетта Вільчинська, inform.imr2018@gmail.com, 063 1466 777.

***

Житомирський центр занятості відновив прийом