Долучайтеся до поетичного марафону від Житомирської ОДА з нагоди 150-річчя з Дня народження Лесі Українки. ВІДЕО

25 лютого на загальнодержавному рівні Україна відзначатиме 150 років від дня народження нашої славетної землячки – письменниці, перекладачки, фольклористки, культурної діячки Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач).

Мета заходу – вшанувати пам’ять великої українки та популяризувати творчість видатної письменниці, розкривши її багатогранність та самобутність.

Участь у поетичному марафоні беруть учнівська та студентська молодь, вчителі, діячі культури та інших сфер діяльності – шанувальники безсмертного таланту Лесі Українки.

Поетичні рядки талановитої письменниці об’єднують людей різного віку, статі, професій, які декламують їх різними мовами, за допомогою слова та невербально. У своїх рядках письменниця, зокрема доносить своє творче кредо до читача та закликає до переборення труднощів на шляхах життя і боротьби.

Долучитися до марафону може кожен, надіславши заявку на електронну пошту Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Житомирської облдержадміністрації obl_info@ukr.net (зазначивши свої контактні дані).

Продовжують поетичний марафон із читання віршів Лесі Українки учениці загальноосвітньої школи № 28 міста Житомир Каріна Баранська та Дарина Сич із віршем Contra spem spero!“(«Без надії сподіваюсь»). Дивіться у ВІДЕО нижче.

Нагадаємо, що до марафону із читання віршів Лесі Українки вже долучилися учні загальноосвітньої школи № 28 міста Житомир Валерія Шарова та Кіріл Шефлер.

 

 

#ЛесяУкраїнка

#ПоетичнийМарафон

#СлаветнаЖитомирщина