Голова райдержадміністрації провів оперативну нараду з керівниками медичних установ району

нарада

24 березня голова Житомирської РДА Юрій Оханський разом із заступником голови районної ради Василем Стахом провів нараду із генеральним директором КНП «ЦРЛ» Тарасом Собком та генеральним директором КНП «ЦПМСД» Геннадієм Горбенком.
У ході наради було обговорено поточну ситуацію у районі щодо запобігання занесенню коронавірусної хвороби COVID-19.
Як наголосив Т. Собко, перебіг хвороби у 80-90% осіб, які заражуються новим коронавірусом, проходить у легкій формі. Найбільш вразлива група – люди похилого віку. Тому на вторинну ланку покладатиметься завдання лікування середніх та важких форм хвороби. При цьому, КНП «ЦРЛ» на перший час готова до виконання таких завдань.
Для убезпечення себе та близьких варто виконувати елементарні правила гігієни. Тут із ним був повністю згоден Ю. Оханський, який зауважив, що наразі ми дуже часто стикаємося із нерозумінням населенням всієї серйозності епідеміологічної ситуації. Це є неприпустимим, адже лише свідомі громадяни, за умови максимальної самоізоляції, є запорукою швидкого подолання епідемії.
Також було обговорено питання щодо визначення переліку закладів (ізоляторів) – хостелів, готелів, гуртожитків тощо – різних форм власності, які можуть бути потенційно перепрофільовані для госпіталізації хворих та контактних осіб з метою їх обстеження та здійснення медичного нагляду, а також для тимчасового розміщення відповідного медичного персоналу.