Голова райдержадміністрації взяв участь у черговому засіданні Громадської ради

громадська рада

3 грудня голова Житомирської РДА Юрій Оханський взяв участь у черговому засіданні Громадської ради при райдержадміністрації.

Після офіційного знайомства з персональним складом ради Ю. Оханський відзначив, що буде щиро вдячний Громадській раді за активну роботу та підкреслив, що є відкритим до співпраці і готовий до обговорення будь-яких питань щодо подальшого розвитку району.

На порядок денний засідання дорадчого органу виносилося сім питань. Так, члени Громадської ради обговорили текст звернення до голови Житомирської РДА щодо залучення представників ради до участі у конкурсах з добору кандидатів на вакантні посади в РДА та щодо проведення громадських слухань.

Було розглянуто питання про включення представників Громадської ради до комісії з питань фінансово-господарської діяльності Районної федерації футболу, заслухано інформацію робочої групи ради щодо звернень громадян, про екологічну проблему, яка склалася навколо Малинського ринку (територія Оліївської сільської ради), про проведення виїзного засідання Громадської ради та керівництва райдержадміністрації у с. Висока Піч з питань формування тарифів на ЖКГ, якості питної води, створення ОСББ, стихійного сміттєзвалища тощо.

Також було розглянуто звернення директора ДП «Житомирське лісове господарство», заслухано інформацію про встановлення скриньок довіри і відповідальних за їх обслуговування та питання щодо виділення земельних ділянок учасникам бойових дій.

За результатами розгляду питань порядку денного Громадською радою ухвалено відповідні рішення.