Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко про День пам’яті та примирення

Запрошуємо переглянути тематичний відеоролик Житомирської ОДА до 8-9 травня “Ніколи знову”.

Для перегляду необхідно перейти за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=zjlzQC-AMqI

Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства. Україна вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом.

Український народ зробив величезний внесок у перемогу над нацистами та союзниками гітлерівської Німеччини. Ми повинні пам’ятати і віддавати належну шану численним жертвам війни – військовополоненим, дітям війни, цивільним, які постраждали від окупації і бойових дій, що прокотилися через цілі міста і села. Війна – це не лише танки і гармати, війна – це життя мільйонів людей протягом років у надважких умовах.

Жодна країна не може претендувати на виняткову роль у перемозі над нацизмом. Перемога – це плід зусиль десятків держав та сотень народів.

День пам’яті та примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні символізує не тріумф переможців над переможеними, а має бути нагадуванням про страшну катастрофу і застереженням, що не можна розв’язувати будь-які міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумом, агресією, анексією.

Зараз в Україні триває війна з різною інтенсивністю. Вона не зникла з порядку денного України та світу. Та Збройні Сили України міцно й впевнено тримають встановлені рубежі.

Головне, чого нас навчила історія – українці перемагають коли незалежні, єдині і соборні! 

Відтак діймо разом і захищаймо те, що для нас дороге! 

 

Віталій Бунечко

Голова Житомирської ОДА