Ігор Гундич привітав жителів новоствореної Вчорайшенської ОТГ із застосуванням перших проектів на 2019-2021 рр.

ОТГперспективи

Жителі новоствореної Вчорайшенської об’єднаної територіальної громади, в якій вибори пройшли у грудні 2018 року, разом із головою ОДА Ігорем Гундичем обговорили перспективи розвитку громади та затвердили проекти для реалізації у 2019-2021 роках.

Засідання Ради регіонального розвитку провів у громаді голова ОДА Ігор Гундич сьогодні, 18 лютого.

«Децентралізація – це надважлива реформа, яку розпочав Президент Петро Порошенко в Україні. І Житомирщина – лідер у її впровадженні. Ви зробили дуже правильний крок, коли об’єдналися і створили громаду, адже це дасть вам додаткові фінансові можливості. Громади, які об’єдналися у 2015 році вже показують результати, які полягають у конкретних справах. Я вітаю вас із затвердженням перспективного плану і з початком реалізації перших проектів. Впевнений, що ви не пошкодуєте, що повірили у децентралізацію», – сказав Ігор Гундич.

Новостворена громада у найближчі 3 роки реалізовуватиме такі проекти:

  • ремонт доріг: ремонт дороги та мосту на Бердичів – Вчорайше – Ружин – Городок, дороги Бердичів – Ружин – Городок/ Мала Чернявка – Роставиця /Бердичів – Ружин – Городок, під’їзди до с. Шпичинці, с. Бистриївка, с. Лісове, с. Крилівка, ремонт ст. Степок – Андрушівка – Вчорайше (з під’їздом до с. Вчорайше);
  • освітлення у с. Мала Чернявка, с. Низгірці;
  • придбання шкільного автобуса;
  • автобусні зупинки у с. Чорнорудка;
  • новий освітній простір у школі с. Роставиця;
  • утеплення дитсадка у с. Роставиця.

Нагадаємо, що минулого тижня Ігор Гундич провів засідання РРР у 12 громадах Житомирщини, під час яких жителі затвердили перспективу на 2019-2021 роки.