Юрій Денисовець оглянув хід будівельних робіт на ділянці автомобільної дороги Раковичі – Гута-Забілоцька

Велике будівництво

Добігають завершення масштабні будівельні роботи на ділянці автомобільної дороги С 061811 Раковичі – Гута-Забілоцька, ще одному важливому об’єкті цілісної дорожньої інфраструктури регіону. Жителі прилеглих до автошляху сіл понад 20 років чекали капітального ремонту дороги. І от нарешті завдяки президентській програмі “ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО” це прагнення стало реальністю.

23 вересня голова Житомирської райдержадміністрації Юрій Денисовець, перебуваючи з робочою поїздкою у с. Раковичі, ознайомився з ходом ремонтних робіт на цій ділянці автошляху. Наразі повністю проведені підготовчі роботи, виконано асфальтове покриття дороги, облаштовані тротуари тощо.

На фінальному етапі  – організація дорожнього руху. Також передбачено облаштування зупинок громадського транспорту та заїздів у двори, встановлення засобів регулювання дорожнього руху, нанесення розмітки, освітлення в межах населеного пункту та на пішохідних переходах для забезпечення видимості в темну пору доби, що підвищить безпеку руху.

Після закінчення усіх робіт, завдяки програмі Президента, жителі прилеглих сіл зможуть користуватись комфортними, якісними, а головне – безпечними дорогами.

Довідково. Загальна кошторисна вартість об’єкту становить 68 712,720 тис. грн.

Строк виконання робіт: 30 листопада 2021 року.