Юрій Оханський побував з робочим візитом у Сінгурах

17 січня голова Житомирської райдержадміністрації Юрій Оханський спільно з заступником голови районної ради Василем Стахом побував у с. Сінгури, де оглянув територію навколо норкової ферми та поспілкувався з місцевими жителями та керівниками закладів соціальної сфери з питання роботи ТОВ «Профуна».

Як показало побіжне ознайомлення, наразі, навіть у безпосередній близькості до ферми, яких би то не було сторонніх запахів немає. Підприємство розташоване далеко від приватних помешкань та на значній відстані від водойми.

Місцеві жителі не були одностайними в оцінці ситуації. На фермі працюють виключно жителі навколишніх населених пунктів, водночас, думки представників місцевої громади щодо її діяльності розходяться.

Під час огляду школи голова РДА оглянув нещодавно відремонтовані спортивну та актову зали, модернізований комп’ютерний клас. Поспілкувався Ю. Оханський і з директором районного будинку культури і сільським головою.

У результаті розгляду на місці питання можливості подальшої роботи норкової ферми у Сінгурах було прийнято консолідоване рішення рекомендувати її власнику акцентувати увагу на роботі з місцевою громадою та домовлятися безпосередньо з людьми.