Юрій Оханський привітав командування та військовослужбовців 190 навчального центру з 17 річницею заснування підрозділу

2 грудня голова Житомирської райдержадміністрації Юрій Оханський разом із заступником Миколою Козарчуком та Новогуйвинським селищним головою Зоєю Гончаренко взяв участь в урочистостях з нагоди 17 річниці з дня створення 190 навчального центру Житомирського військового інституту ім. С.П. Корольова.
Ю.Оханський побажав військовим, аби в Україну якомога швидше прийшов мир та відзначив, що центр має славну історію, а завдяки повсякденній самовідданій праці, наполегливості, високій майстерності та професіоналізму особового складу він став одним з кращих серед подібних формувань Збройних Сил України.
Кращі з кращих представників особового складу центру були відзначені цього дня грамотами і подяками військового керівництва та спільними відзнаками райдержадміністрації і районної ради. Святкового настрою учасникам зібрання додала майстерно підготовлена концертна програма від народного аматорського гурту «Джерела» РБК.
Нагадаємо, що серед основних завдань 190 навчального центру є підготовка військових фахівців для військ радіоелектронної розвідки, радіоелектронної боротьби та охорони державної таємниці, підготовка військовослужбовців які проходять службу за контрактом, підготовка кандидатів на заміщення вакантних посад сержантів, проведення первинної військово-професійної підготовки з курсантами 1-х курсів військового інституту та забезпечення проведення практичної складової підготовки слухачів та курсантів військового інституту.