Микола Козарчук зустрівся з представниками місцевих громад в с. Глибочок та с. Висока Піч

зустріч

Заступник голови Житомирської райдержадміністрації Микола Козарчук 12 березня зустрівся з представниками місцевих громад в с. Глибочок та с. Висока Піч.

У Глибочку зустріч пройшла у формі конструктивного діалогу з обговорення проблемних питань, які необхідно вирішити найближчим часом. Зокрема, мова йшла про видалення аварійних дерев на території місцевої школи та поряд з нею. Нагадаємо, що внаслідок нещодавнього буревію с. Глибочок залишилося без світла. Питання відновлення електропостачання було вирішено упродовж дня.

Під час зустрічі порушувалися питання соціального захисту.

У свою чергу т.в.о. начальника відділу освіти, національно-патріотичного виховання молоді та спорту райдержадміністрації Микола Власюк ознайомився зі станом справ у Глибочанської ЗОШ І-ІІ ст., де у 2017 році проведено заміну котлів на сучасні твердопаливні. Школа забезпечена дизельним генератором на випадок відсутності електроенергії, має внутрішні санвузли та сучасний комп’ютерний клас.

Директор школи Альона Сидорова розповіла про основні проблемні питання: необхідність очистити паркову зону школи від старих аварійних дерев, заміни покрівлі або проведення капремонту будівлі харчоблоку, відновлення частини даху, яка пошкоджена унаслідок падіння одного з дерев.

Аналогічна зустріч цього ж дня відбулася і з представниками громади с. Висока Піч, де місцеві жителі найбільше занепокоєні якістю питної води. Незадоволені у Високій Печі і роботою приватного перевізника – компанії «Залізний Пегас». Також обговорено питання реалізації реформи децентралізації.

М. Власюк оглянув Високопічську ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, в якій розпочато заміну старого освітлення на сучасне та вже оновлено комп’ютерний клас для учнів і вчителів.