7 Листопада, 2017 10:28:00
4 нових амбулаторії планують побудувати в Житомирському районі у 2018 році у рамках реформування медицини

На Житомирщині визначили населені пункти та райони, в яких планують побудувати перші 25 амбулаторій за кошти державного бюджету у 2018 році. Адже реформування медицини передбачає насамперед розвиток сільських закладів охорони здоров’я. Про це повідомив начальник управління охорони здоров’я Житомирської ОДА Микола Суслик.

«В рамках реформування медичної галузі у 12 районах Житомирщини визначено населені пункти, де є необхідність побудови нових амбулаторій. Для якісного надання медичних послуг жителям сіл та селищ в першу чергу ми пропонуємо створити амбулаторії у Бердичівському, Житомирському, Коростенському, Любарському, Олевському, Попільнянському, Пулинському, Радомишльському, Ружинському, Хорошівському, Черняхівському та Чуднівському районах. Це будуть сучасні 25 амбулаторій, в яких сільські жителі швидко зможуть отримати професійну медичну допомогу на первинній ланці», – зазначив Микола Суслик.

За його словами, амбулаторії будуть оснащені згідно табелю в повному об’ємі та всім необхідним обладнанням.

Серед цієї кількості нових сучасних закладів – чотири мають бути зведені у нашому районі – у Кам'янці, Іванівці, Пряжеві та Пісках.

Проект мережі побудови нових амбулаторій на Житомирщині формували з урахуванням пропозицій об’єднаних територіальних громад.

Нагадаємо, що загалом мережа розвитку сільської медицини включатиме близько 50 нових амбулаторій в області.