27 Листопада, 2017 11:34:00
Актуальні питання життя громади району розглянуто на апаратній нараді в райдержадміністрації

27 листопада голова райдержадміністрації Сергій Микитюк провів чергову розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів РДА, представниками підприємств, установ та організацій району. На порядок денний засідання виносилася низка актуальних питань життя громади району.

Першим питанням було розглянуто інформацію директора Житомирського центру зайнятості Валентини Сторожук про проведення 23 листопада заходу «Ярмарка професій, студмістечко – 2017».

Про застосування Закону України від 09.11.2017 №2190-VІІІ «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань проходження державної служби» доповіла завідувач сектору з питань персоналу апарату РДА Наталія Баньківська.

У свою чергу головний лікар КУ «ЦРЛ» Тарас Собко ознайомив учасників наради із новаціями у законодавстві та основними вимогами Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я», зокрема – в частині автономізації лікарень.

Про виконання у районі урядової програми «Доступні ліки» доповів головний лікар КУ «ЦПМСД» Геннадій Горбенко.

Поговорили на нараді й про використання програмного забезпечення ПЕОМ та нагальну необхідність заміни програмного забезпечення російського виробництва на альтернативні у комп’ютерних системах РДА.

Про будівництво футбольних майданчиків в Озерненській гімназії та Станишівській і Оліївській ЗОШ було заслухано начальника відділу освіти РДА Світлану Давиденко та завідувача сектору у справах сім’ї, молоді та спорту РДА Інну Мирну.

Про реалізацію проекту щодо придбання житла для створення дитячого будинку сімейного типу у с. Тетерівка виступила начальник служби у справах дітей РДА Антоніна Черняк.

Г. Горбенко, С. Давиденко та Д. Нечипорук розповіли про хід ремонтних робіт на об’єктах соціальної сфери у району, а завідувач юридичного сектору апарату РДА Леонід Мошківський – про стан проведеної підпорядкованим підрозділом претензійної та позовної роботи.

Начальник відділу житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення РДА Фелікс Янев ознайомив присутніх зі станом поповнення матеріального резерву за встановленими нормами та визначення приміщення для його зберігання.

На завершення наради голова РДА дав відповідні доручення та висловив окрему подяку за роботу працівникам юридичного сектору і відділу житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення. Подяку оголошено й провідному спеціалісту загального відділу апарату РДА Володимиру Загоровському в частині належної організації співпраці з ОМВК та забезпечення суттєвого перевиконання планових завдань по призову громадян району на строкову службу до лав ЗСУ.