27 Червня, 2018 13:37:00
День Конституції України в Житомирському районі відзначили святковим концертом

27 червня у великій залі Житомирської районної ради пройшов урочистий патріотичний концерт з нагоди відзначення Дня Конституції України.

Колектив райдержадміністрації та виконавчого апарату районної ради майстерними виступами привітали кращі представники аматорської спільноти району.

Перед початком заходу до присутніх колег, які цього дня прийшли на роботу  переважно у вишиванках, з вітальним словом звернувся заступник голови РДА Микола Козарчук, який підкреслив визначальну державотворчу роль Основного Закону та побажав усім українцям миру, добра, благополуччя, процвітання та розвитку рідної України.

На завершення заходу перед входом до приміщення районної ради під час спільного фотографування працівниками райдержадміністрації, районної ради та представниками аматорських колективів було розгорнуто великий Державний Прапор України та виконано Державний Гімн України.

Нагадаємо, що День Конституції України є державним святом України. Святкується щорічно 28 червня на честь прийняття Конституції України того ж дня 1996 року. День Конституції України - єдине державне свято, закріплене в самій Конституції:

У червні 1996 року депутати Верховної Ради ухвалили Конституцію України. Це сталося на п'ятий рік після проголошення незалежності. Народні обранці працювали усю ніч з 27 на 28 червня - загалом безперервно 23 години. Під час голосування «ЗА» висловилися 315 парламентарів.

Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, стало важливим кроком у забезпеченні прав людини та громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.