28 Липня, 2017 12:53:00
Дітей учасників АТО запрошують до участі в 5-денному музичному таборі

П’ятиденний музичний табір «Music Camp International» пройде для школярів області та дітей з родин учасників АТО і дітей-сиріт у Житомирі з 28 серпня по 2 вересня цього року.

Організатори запрошують дітей віком від 11 до 16 років взяти участь у заході. Музична освіта не обов'язкова.

Протягом 5 днів діти займатимуться хоровим співом (6 творів 4 мовами) та опановуватимуть два інструменти. 2 вересня відбудеться урочистий концерт у супроводі професійного симфонічного оркестру.

Зареєструватись для участі можна до 14 серпня у «Львівській Майстерні Шоколаду» (майдан Перемоги, 7) або за посиланням:

Музичний проект реалізується під патронатом Людмили Зубко, співорганізатора ГО «Житомир! Зроби голосніше!».

Організатор – Music Camp International Ukraine - організація, яка прагне змінити життя дітей, громад та країн через музику. Більше 20 міст України вже взяли участь у проекті, який створила та втілила в життя диригентка зі США Констанція Фортунато.