30 Листопада, 2017 10:01:00
Для галузі культури району придбано сучасний автобус

Питання щодо придбання сучасного та багатомісного автобуса для відділу культури і туризму райдержадміністрації з метою покращення його роботи особливо гостро стояло на порядку денному упродовж останніх років. Наявний транспортний засіб російського виробництва давно відслужив встановлений термін та не задовольняв потреби галузі культури району у повній мірі.

Саме тому рішенням 9 сесії Житомирської районної ради 7 скликання від 27 лютого 2017 року №326 «Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік» з районного бюджету були виділені кошти в сумі 750 тис. грн. для придбання для відділу культури і туризму РДА нового транспортного засобу.

Підбір автобуса продовжувався тривалий термін, цього вимагала встановлена процедура державних закупівель. Автомобіль придбано 3 листопада 2017 року за 703 тис. грн. згідно договору №031117-1.

Відтепер перевезення учасників художніх, танцювальних, фольклорних, аматорських колективів та працівників культури району для районних та обласних заходів здійснюватиметься сучасним автомобілем VOLKSWAGEN CRAFTER 2012 року випуску на 22 пасажирських місця з  утепленням (вебасто).