26 Лютого, 2018 15:47:00
До уваги депутатів районної, селищної та сільських рад, ОТГ та працівників РДА!

3 березня 2018 року в адміністративному приміщенні районної ради (м. Житомир, вул. Л.Українки, 1) буде проведено районний етап Спартакіади серед депутатів районної, сільських та селищної рад, об’єднаних територіальних громад (ОТГ) та працівників РДА.

Змагання Спартакіади проводяться в особистій першості із 6 видів спорту: теніс настільний, гирьовий спорт, шахи, шашки, дартс, армспорт.

До участі у змаганнях допускаються депутати районної ради, селищної та сільських рад, об’єднаних територіальних громад, та працівники РДА Житомирського району. Кількість учасників необмежена. Приїзд до 10.00 год.

Загальне керівництво підготовкою та проведенням змагань здійснюється сектором у справах сім’ї, молоді та спорту та Житомирською районною організацією ВФСТ «Колос» АПК України. Формування команд для участі у фінальній частині Спартакіади покладається на сільські та селищні ради. Безпосереднє керівництво проведенням Спартакіади покладається на головну суддівську колегію та суддівські колегії з видів спорту, затверджених Житомирською районною організацією ВФСТ «Колос» АПК України.

Змагання проводяться з метою пропаганди здорового способу життя серед сільського населення району; сприяння організації та проведенню фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи серед депутатів районної, сільських та селищної рад, об’єднаних територіальних громад та працівників райдержадміністрації Житомирського району; впровадження фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи в повсякденний побут керівників районної, сільських та селищної рад, ОТГ, РДА Житомирського району.

Переможці районного етапу візьмуть участь у ІІІ етапі  - обласних змаганнях та за їх результатами – у комплектації збірної команди Житомирського району для участі у всеукраїнських змаганнях.

Положення див. тут.