6 Грудня, 2018 10:28:00
До уваги керівників сільськогосподарських формувань району

20 грудня 2018 року у великій залі Житомирської районної ради об 11.00 год. відбудеться спільна нарада за участю керівників сільськогосподарських формувань, сільських голів, представників Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області, ДП «Державний центр сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції», Асоціації бджолярів Житомирщини.

Мета заходу:  роз’яснення суб’єктам господарювання вимог чинного законодавства по правовому веденню аграрної діяльності.

До 15 грудня цього року управління АПР райдержадміністрації приймає від аграріїв пропозиції щодо необхідності їх розгляду на спільній нараді на ел. пошту upraprztrda@ukr.net, або за номерами телефонів  42-46-83 (84), (97).