1 Серпня, 2018 15:14:00
До уваги роботодавців району!

Законом України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» визначено що єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (далі - єдиний внесок) – це консолідований страховий внесок, збір якого здійснюється до системи загальнообов'язкового державного соціального страхування в обов'язковому порядку та на регулярній основі з метою забезпечення захисту у випадках, передбачених законодавством, прав застрахованих осіб на отримання страхових виплат (послуг) за діючими видами загальнообов'язкового державного соціального страхування.

Роботодавці зобов’язані  сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний місяць, не пізніше 20 числа наступного місяця.

Відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» страховий стаж це період, протягом якого особа підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню, та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не менше, ніж мінімальний страховий внесок.

У разі наявності заборгованості із сплати єдиного внеску у Ваших працівників, в їх індивідуальних відомостях про застраховану особу відсутня інформація про страховий стаж. Це в свою чергу не дає можливості отримання всіх соціальних виплат, в т.ч. і пенсії, в повному обсязі.

Звертаємо Вашу увагу на необхідність здійснення своєчасної сплати єдиного внеску.