30 Січня, 2018 15:59:00
До уваги широкої громадськості району, представників засобів масової інформації, зацікавлених осіб!

Доводимо до вашого відома, що 2 лютого 2018 року о 14.30 год. у малій залі районної ради (м. Житомир, вул. Лесі Українки, 1) за ініціативи Громадської ради при райдержадміністрації буде проведено круглий стіл на тему «Проблеми якості питної води в Житомирському районі та виконання Законів України,  пов’язаних з наданням послуг питного водопостачання, та водовідведення».

Модератор круглого столу: член Громадської ради – Тодорович Руслан Валентинович (голова ГО «Рада «Вільний рух»), тел. для довідок – 067-758-82-88.

Планом круглого столу планується розглянути наступні питання:

1. Проблеми контролю поверхневих вод. Необхідність виконання контролю за діяльністю надавачів послуг  водопостачання та водовідведення щодо виконання Закону України «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення» в районі.

2. Вивчення  тарифної політики стосовно питної води в районі.

3. Прийняття та затвердження рішення по даних питаннях учасниками круглого столу.

4. Різне.

Запрошені до обговорення представники прокуратури, ЖОЛЦ МОЗ України, Екоінспекції, відділу ЖКГ та ЦЗН ЖРДА, Держпродспоживслужби, представники громадськості.