10 Травня, 2018 11:28:00
ФК «Екстрім» — переможець Кубка Пам’яті та Примирення 2018 року!

В середу, 9 травня, на футбольному стадіоні в с. Садки футбольні команди  Житомирського району змагалися за  Кубок Пам’яті та Примирення 2018 року, присвячений Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовфй війні. У цьогорічних змаганнях взяли участь чотири футбольні клуби: господарі турніру — садківська «Перемога»,  минулорічний переможець Кубку - «Екстрім» з Іванівки,  ФК «Василівка», та ще одна іванівська команда — «Форестер плюс».

Організатором Кубку, який проводиться другий рік поспіль виступила Житомирська районна федерація футболу за підтримки голови Житомирської райдержадміністрації Сергія Микитюка і сільського голови с. Садки Михайла Яромова.

На відкритті змагань  були присутні почесні гості: голова Житомирської райдержадміністрації Сергій Микитюк, сільський голова Михайло Яромов, голова Житомирської районної федерації футболу Володимир Решотка, виконавчий директор ЖРФФ Ігор Козерацький, член виконкому ЖРФФ Олександр Саварін та пастор християнської церкви «Перемога» (с. Вигода) Віталій Балаклієць. Всі вони побажали  багаточисленним прихильникам футболу, які були присутні на стадіоні, мирного неба, процвітання нашій країні, міцного здоров’я та гарної гри усім командам!

Після урочистого відкриття відбулося жерекування турніру, де з легкої руки голови райдержадміністрації Сергія Микитюка, утворилися наступні півфінальні пари учасників: «Форестер плюс» — ФК «Василівка» та «Перемога» — «Екстрім».

У першому півфінальному поєдинку гравці «Форестера плюс» краще реалізували свої гольові моменти, вигравши гру з рахунком 2:0, і вийшли до фіналу.

У другому півфіналі вищоліговий «Екстрім» не зустрів супротиву від господарів поля: впевненна перемога минулорічних переможців змагань - 6:1.

Матч за третє місце тримав глядачів у напрузі до кінця зустрічі. Василівські футболісти першими відкрили рахунок у зустрічі, але господарі поля змогли врятуватися на останніх хвилинах поэдинку. У підсумку —  закономірна нічия — 1:1. А у серії післяматчевих пенальті перемогу святкували, більш досвідчені, футболісти з Василівки - 4:3 і вибороли почесне 3-е місце.

Фінальний матч між двома іванівськими командами став справжньою окрасою турніру: шалені швидкості, чудові комбінації, гарні голи та сейви голкіперів команд — це все, за що люблять футбол уболівальники! Боротьба у матчі тривала на кожному клаптику поля - ніхто не хотів поступатися у надпринциповому протистоянні!  Основний час матчу так і не виявив переможця - бойова, результативна нічия – 1:1, а в футбольній «лотереї» — післяматчевих пенальті — більш влучнішими були футболісти «Екстріму» — 6:5- і вдруге поспіль стали переможцями турніру!

Під час урочистого нагородження  команди — призери змагань отримали кубки та грамоти з рук голови ЖРФФ Володимира Решотки, який привітав переможців, побажав їм подальших успіхів і футбольних звитяг, вручив Подяки від Житомирської районної федерації футболу «За розвиток і популяризацію футболу в Житомирському районі» організаторам турніру: Садківському сільському голові Михайлу Яромову та представнику ФК «Перемога» (с.Садки) Івану Куприненку і запросив всіх прихильників футболу на Кубок присвячений Дню Конституції України, який відбудеться, під егідою ЖРФФ, 28 червня в с. Березівка Житомирського району.