16 Квітня, 2018 12:27:00
ФК «Сокіл» проходить в 1/8 фіналу Кубка Житомирської області з футболу!

14 квітня збірна Житомирського району з футболу  ФК «Сокіл» зіграла в смт Попільня матч-відповідь кваліфікаційного раунду Кубка Житомирської області з футболу «Пам’яті Героїв Небесної Сотні» проти місцевої команди «Агролайф».

У напруженому поєдинку, програючи по ходу зустрічі з різницею у два м’ячі, «соколята» зуміли проявити характер і зрівняти рахунок: голами відзначилися Андрій Островський і Олександр Сахно. 2:2 — остаточний рахунок футбольної «битви», який повністю влаштував нашу команду, яка за підсумками двоматчевої дуелі проходить в 1/8 фіналу Кубка області, де зіграє з футбольним клубом «Малин».

Вітаємо наших футболістів з вдалим виступом в обласних змаганнях і бажаємо їм гарно підготуватися до наступних ігор!