Події на часі

13 Квітня, 2018 10:47:00
Категорія: Район
Футбольний сезон розпочинається 22 квітня

12 квітня у великій залі засідань районної ради відбулися збори представників команд, які братимуть участь в Чемпіонаті Житомирського району з футболу 2018 року.

На початку зборів для представників команд було проведено семінар з питань арбітражу головним суддею змагань Володимиром Дорошенком і його помічником Андрієм Римчуком.

Далі, на зборах було обговорено кінцевий варіант Регламенту проведення Чемпіонату, його формат і календар змагань, а також було проведено жеребкування 1-го туру.

Цього року в Чемпіонаті Житомирського району з футболу гратиме 26 команд: 10 — у Вищій лізі та 16 команд у Першій, які, згідно жеребкування, були розподілені на дві групи. У новому футбольному сезоні не буде змагатися лише ФК «Дениші». Натомість, додалося дві нові команди: ФК «Легіон» (с. Березівка) та ФК «Дангард-2» (с. Тетерівка).


Отож, у першому турі Вищої ліги гратимуть:


ФК «Квара» — ФК «Левків»


ФК «Екстрім» — ФК «Олімпік»


ФК «Ансерглоб-Довжик» — ФК «Дангард»


ФК «Танкіст» — ФК «Пак-Трейд»


ФК «Метеор» — ФК «Лука-Агро»У першому турі Першої ліги гратимуть:


Група «А»


ФК «Чайка» — ФК «Форестер плюс»


ФК «Кодня» — ФК «Лісник»


ФК «Легіон» — ФК «Леви Крошу»


ФК «Хімік» — ФК «Актив»


Група «Б»


ФК «Сінгурі» — ФК «Вереси»


ФК «Станишівка» — ФК «Енергія»


ФК «Дангард-2» — ФК «Троянів»


ФК «Зоря» - ФК«Перемога»Матчі 1-го туру відбудуться 29 квітня 2018 року. Початок матчів о 9:30.

Нагадаємо, що відкриття футбольного сезону 2018 року в Житомирському районі відбудеться 22 квітня 2018 року на стадіоні в с. Глибочиця, де відбудеться матч за Суперкубок Житомирського району з футболу 2018 року між командами ФК «Левків» і ФК «Дангард». Початок матчу о 12:00.

 

Навігація:
Категорія новин:
footer-img