9 Жовтня, 2017 12:51:00
Гадзинська школа відзначила півстолітній ювілей

Гадзинська школа І-ІІ ступенів відзначила 50-річний ювілей. Нове приміщення школи відкрили 1 вересня 1967 року, це була Гадзинська восьмирічна школа, тоді 22 дітей пішли до першого класу, а всього у школі навчалося 217 учнів.

Привітати адміністрацію школи прибули голова Житомирської райдержадміністрації Сергій Микитюк, начальник відділу освіти Житомирської РДА Світлана Давиденко, Глибочицький сільський голова Сергій Сокальський, депутат Житомирської обласної ради Руслан Павлюк, депутат Житомирської районної ради Василь Козел.

Учні Гадзинської школи постійно беруть участь  у районних й обласних конкурсах та олімпіадах. За минулий навчальний рік вони вибороли близько 30 призових місць в районних конкурсах і нагороджені грамотами районного відділу освіти.

Серед шкіл І-ІІ степенів  школа посіла третє місце у районі за рейтингом олімпіад. Другий рік поспіль пришкільний мовно-оздоровчий табір «Дружба», який діє при Гадзинській школі, виборює призові місця: третє у 2016 році, друге у 2017 році. У цьому році юні спортсмени школи посіли перше місце в змаганнях з легкої атлетики, минулого року були другими у змаганнях з настільного тенісу. У огляді художньої самодіяльності колектив Гадзинської школи посідає третє місце.

У школі функціонує 11 навчальних кабінетів, спортивна зала, майстерня, комп’ютерний клас, актова зала суміщена з їдальнею. Школа має добре обладнані класи біології, математики, української мови та літератури, історії. У сучасно оформлених світлицях навчаються молодші школярі.

З 1981 року школу очолює директор Леонід Дмитрович Лозиченко. «Упродовж усієї історії наша школа завжди зберігала кращі традиції, - каже він. - Нині у школі навчається 58 учнів, наступного року школу відвідуватимуть уже 70 дітей, у село переїздять на проживання родини, які планують віддати своїх дітей до нашої школи. Вдячний усім, хто допомагає у вирішенні шкільних проблем».

Голова райдержадміністрації Сергій Микитюк привітав колектив Гадзинської школи та мешканців села з ювілеєм навчального закладу. «Ті досягнення, які демонструють учні школи, можливі завдяки вчителям. Я щиро дякую педагогічному колективу за їхню працю, за те, що вони знаходять і допомагають розвивати дитячі таланти», - зазначив С. Микитюк.