30 Травня, 2018 09:06:00
Голова ОДА Ігор Гундич підписав розпорядження щодо навігації маломірних суден

На Житомирщині 1 червня відкривається навігація маломірних суден та триватиме до 30 листопада.

Відповідне розпорядження № 177 «Про відкриття і закриття навігації маломірних (малих) суден на водних об’єктах області у 2018 році» підписав голова ОДА Ігор Гундич.

Відповідно до документу, власникам маломірних (малих) суден забороняється користуватися ними, якщо вони не зареєстровані і не пройшли щорічний технічний огляд, не мають суднових документів нового зразка, нанесених на бортах човнів реєстраційних номерів. За цих умов також забороняється й плавання у нічний час.

Крім цього, у цей період має бути забезпечений належний стан рятувальних постів та пляжів, а також оформлені паспорти на їх відкриття та функціонування.