Події на часі

14 Травня, 2018 11:25:00
Категорія: Район
Голова РДА Сергій Микитюк провів чергову розширену апаратну нараду

14 травня голова райдержадміністрації Сергій Микитюк провів чергову розширену апаратну нараду з керівниками і працівниками апарату та структурних підрозділів РДА, керівниками підприємств, установ та організацій району.

Першим питанням, що його було розглянуто на нараді, була інформація начальника відділу освіти РДА Світлани Давиденко про виконання заходів та проведення навчання для педагогічних працівників по результатах перевірки з питань протипожежної безпеки в навчальних закладах району. За словами доповідача, наразі вживаються усі заходи задля виконання приписів перевірки. Зокрема вже проведено роботу з перезарядки вогнегасників в усіх освітніх закладах району, у всіх з них є протипожежні пам’ятки, створено пожежні дружини. Незабаром планується проведення робіт у деяких навчальних закладах з обробки вогнетривкими матеріалами дерев’яних конструкцій. С. Микитюк закликав керівництво районного відділу освіти взяти питання на особливий контроль та спільно з працівниками ДСНС усунути всі виявлені недоліки та провести відповідне навчання для осіб, відповідальних за пожежну безпеку.

Далі учасники наради заслухали інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення Людмили Вакулюк щодо діяльності робочої групи з питань легалізації найманих працівників та результати перевірок. Як повідомила Л.Вакулюк, у квітні поточного року здійснено два виїзди робочої групи, у ході яких перевірено діяльність 27 СПД та легалізовано 7 найманих працівників. На зауваження голови РДА щодо необхідності більш активної роботи з легалізації, Л.Вакулюк повідомила, що у травні заплановано проводити по 2 виїзди групи на тиждень.

Третім на порядку денному було питання щодо стану вибору лікаря (підписання декларації) мешканцями району. Доповів з цього питання головний лікар КУ «ЦПМСД» Геннадій Горбенко, який повідомив, що наразі всі лікарі у районі вже зареєстровані у спеціальній електронній системі, а всі амбулаторії обладнані комп’ютерами та мають підключення до мережі Інтернет. Станом на ранок 14 травня у районі вже підписано 5230 декларацій на первинне медичне обслуговування, що становить 10,1% від загальної кількості обслуговуваного населення. При цьому відповідний обласний показник складає 10,2%. Лідером у даному процесі є АЗПСМ с. Сінгури, де вже підписано 1500 декларацій, або 80% від запланованого.

Було обговорено й питання щодо введення в дію модульних ФАП у с. Іванківці і с. Глибочок. У першому випадку, за словами Г.Горбенка, виконано практично усі роботи, залишилося придбати меблі та відповідне устаткування. У Глибочку ж процес призупинився у зв’язку із відсутністю землевідводу.

Розглянули на нараді й питання щодо підготовки до проведення районного етапу всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») на базі оздоровчого табору «Орлятко» поблизу с. Левків.  З інформацією виступила С.Давиденко, яка повідомила, що усі підготовчі роботи вже проведено і табір готовий прийняти учасників гри, проведення якої заплановано на 16-19 травня. Участь у змаганнях візьмуть близько 300 учасників, заявки подані вже 25 шкільними командами.

У свою чергу голова Житомирської районної організації ФСТ «Колос» Віктор Бойко довів до відома учасників наради інформацію про проведення районних та участь в обласних змаганнях та успіхи наших спортсменів. Голова РДА дав доручення керівнику апарату Олені Гречко узгодити усі робочі моменти щодо організації поїздки наших юних футболістів на гру ФК «Полісся», яка відбудеться 19 травня у м. Новоград-Волинський.

Також С.Микитюк довів до відома підлеглих інформацію про участь в обласній нараді, яка пройшла під головуванням голови ОДА Ігоря Гундича на минулому тижні. Зокрема йшлося про необхідність продовження роботи з перегляду відсоткової ставки по оренді землі, про будівництво нових амбулаторій у селах району, а працівники відділу культури і туризму РДА отримали доручення оперативно готуватися до районних заходів, вже сьогодні розпочати підготовку до обласного свята «Гайдамацька Покрова», яке традиційно пройде 14 жовтня у с. Кодня, та до кінця тижня подати відповідні зауваження та пропозиції.

На завершення наради голова РДА звернувся до колективу адміністрації розглянути питання щодо перерахування одноденного заробітку для акумулювання коштів на придбання комп’ютерного томографа для КУ «ЦРЛ».

Навігація:
Категорія новин:
footer-img