9 Липня, 2018 12:51:00
Голова РДА провів чергову розширену апаратну нараду

9 липня голова Житомирської райдержадміністрації Сергій Микитюк провів чергову розширену апаратну нарду з керівниками та працівниками структурних підрозділів РДА, підприємств, установ та служб району.

На нараді було розглянуто інформацію щодо проведення навчальних зборів з практичним призовом військовозобов’язаних та резервістів оперативного резерву в ході проведення навчання із територіальної оборони на базі Чернігівської області. Виступив з даного питання заступник військового комісара Житомирського ОМВК п/п Олег Дроздовський. Доповідач довів до відома учасників наради інформацію про проведення навчальних зборів у Чернігівській області та повідомив що подібні навчання на Житомирщині пройдуть у 2019 році. Разом із тим зборові заходи у Житомирському районі заплановані на серпень-вересень поточного року. Як показала практика, проведення подібних навчань цілком залежить від підтримки влади на місцях – обласної та районних адміністрацій. Пояснюється це тим, що військові не мають належного впливу на керівників підприємств, які у свою чергу не надають відповідну підтримку транспортом та не забезпечують вчасне та повноцінне інформування про зайнятих на відповідних підприємствам осіб з числа військовозобов’язаних. У свою чергу голова РДА рекомендував керівництву ОМВК надати перелік підприємств, які подали інформацію, для організації відповідної роботи з керівниками інших підприємств на території району.

Далі завідувач сектору з питань персоналу апарату РДА Наталія Баньківська розповіла про основні законодавчі зміни запроваджені Постановою КМУ від 23.05.2018 № 434 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України». Серед іншого йшлося про зміни у порядку присвоєння рангів державним службовцям, порядку проведення конкурсів, про підготовку розпоряджень голови РДА, про порядок щорічного оцінювання, преміювання державних службовців тощо.

Заступник начальника районного управління Держпродспоживслужби Геннадій Журавель розповів про основні заходи, яких вжито у районі з метою зменшення популяції лисиць в с. Піски Станишівської сільської ради ОТГ. Зокрема було наголошено на тому, що було вжито заходів щодо вакцинації у с. Піски домашніх собак та котів (вже вакциновано 59 та 12 тварин відповідно). У населеному пункті проводяться заходи без зброї, відстріл лисиць відбувається лише на території лісових масивів.

Було порушено й питання щодо перезатарювання дусту, що зберігається в неналежних умовах на території с. Сінгури. За інформацією начальника відділу ЖКГ та ЦЗН РДА Фелікса Янева наразі готується договір на проведення цих робіт зі спеціалізованою установою, оплату послуг має здійснити Сінгурівська сільська рада. Окрім цього сільська рада має забезпечити й належні умови для зберігання небезпечної речовини після перезатарювання.

Головний лікар КНП «ЦПМСД» Геннадій Горбенко поінформував про стан роботи з підписання декларацій на первинне медичне обслуговування та реалізації Державної програми «Доступні ліки» у І півріччі 2018 року. Наразі у районі вже підписано 27 тис. 676 декларацій, що становить 40,13% від загальної кількості обслуговуваного населення. Відповідний обласний показник станом на 9 липня складає 35,13%. Найкраще процес організовано у Станишівці, Сінгурах, Новогуйвинському, Озерному, Високій Печі, Глибочиці та Левкові. Найменший відсоток виконання у Березівці та Василівці. По програмі «Доступні ліки» за перше півріччя у районі виписано близько 17 тис. рецептів, відсоток отоварення складає 87,3%, середня вартість рецепта – 46 грн., відсоток використання коштів – 47,11%.

Було обговорено й питання щодо передачі об’єктів комунальної власності району у комунальну власність об’єднаних громад. З відповідною інформацією виступили Г. Горбенко та в.о. начальника відділу освіти РДА Петро Золотаренко.

Окрім цього голова РДА дав доручення П. Золотаренку взяти на контроль питання організації водовідведення у приміщенні їдальні у Коднянській ЗОШ та доповісти з даного питання до 11 липня.

У свою чергу начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Людмила Вакулюк поінформувала учасників наради про пільгові перевезення у районі та легалізацію робочих місць за І півріччя 2018 року. За словами доповідача, у І півріччі здійснено 206 обстежень СПД, легалізовано працю 106 працівників. На пільгові перевезення у Житомирському районі (разом із ОТГ) наразі виділено 9 млн. 974 тис. грн., з них вже профінансовано – 2 млн. 501 тис. грн.

Йшлося й про проведення наради щодо діяльності на території району ТОВ «Профуна» на території підприємства із залученням депутатів Сінгурівської сільської ради та спеціалістів райдержадміністрації.