17 Липня, 2017 11:55:00
Голова райдержадміністрації перевірив якість ремонту доріг

13-14 липня голова райдержадміністрації Сергій Микитюк спільно з депутатом районної ради Віктором Загладьком, сільськими головами та керівниками підрядних організацій проінспектували ряд доріг району на предмет якості проведених поточних та капітальних ремонтів.

Зокрема було оглянуто стан дороги від траси Київ-Чоп до села Барашівка Іванівської сільської ради. У цілому голова райдержадміністрації залишився задоволеним проведеними роботами. Підтримує його у цьому й Віктор Загладько та сільський голова Лариса Кузовкова.

За словами останньої, жителі села щиро вдячні за проведений ремонт. Однак були й певні зауваження щодо ряду недоліків та пропозиції щодо покращення стану виконання подібних робіт у майбутньому. Основною причиною недоліків є недосконалість проектно-кошторисної документації, яка була виконана сторонніми організаціями. У ПКД були допущені неточності щодо квадратури необхідного ямкового ремонту. Попри це підрядником було виконано ремонтних робіт реально більше, ніж зазначено в документації.

Після огляду відремонтованої дороги на Барашівку С.Микитюк та Л.Кузовкова обговорили перспективи ремонту дороги, що веде до Давидівського масиву.

Далі було оглянуто стан дороги від смт Новогуйвинське до смт Озерне. Тут наряду із вже проведеним ямковим ремонтом залишилась частина шляху, яка ще потребує завершення робіт. На це було вказано підряднику та отримано запевнення у щонайшвидшому усуненні недоліків. Варто зауважити, що роботи компанією «Євробуд-9» на даному відрізку шляху (3/4 від загальної протяжності) було проведено за власний рахунок у якості виконання гарантійних зобов’язань. Також, йдучи на зустріч потребам громади, підрядником за власний кошт було відремонтовано дорожнє покриття, на якому утворилася ямковість після проходження останнього осінньо-зимового періоду. Навіть не зважаючи на те, що ці об’єми робіт не були враховані в проектно-кошторисній документації.

Оглянув голова райдержадміністрації й стан відремонтованої дороги у с. Двірець від траси у напрямку с. Троянів. Якість робіт виявилася на належному рівні, про що запевнили і Сінгурівський сільський голова Юрій Прокопець та Троянівський сільський голова Микола Білеуш. Однак незначний відрізок шляху тут ще потребує ямкового ремонту, оскільки його не було враховано в ПКД.

Усі роботи проводилися під наглядом депутатів районної та місцевих рад, сільських голів та громадськості.

Варто зауважити, що Житомирська область зможе отримати від перевиконання збору митних платежів у 2017 році 358,4 млн. грн. Ця сума передбачена на будівництво, реконструкцію та ремонт майже 500 км автомобільних доріг у рамках експерименту з фінансового забезпечення реалізації заходів з розвитку автомобільних доріг загального користування. Комітет з питань бюджету Верховної Ради України 12 липня погодив перелік доріг, які будуть відремонтовані у 2017 році. У Житомирській області таких об’єктів 102, з них 12 – у Житомирському районі. Зокрема це – окремі ділянки доріг Р-18 та Н-03 (весь перелік об’єктів див. тут)

Окрім того, наразі тривають ремонті роботи на об’їзній дорозі Київ-Вінниця на ділянці від Глибочиці до Левкова та ведуться підготовчі роботи щодо розширення Північного обходу на ділянці від Вересів до Іванівки.