22 Грудня, 2017 14:32:00
Голова райдержадміністрації привітав працівників Зарічанського РЕМ з нагоди Дня енергетика

22 грудня голова райдержадміністрації Сергій Микитюк разом із головою районної ради Сергієм Крутієм взяли участь в урочистостях з нагоди Дня енергетика, які пройшли в офісі Зарічанського району електромереж - головного підприємства енергетичної галузі у нашому районі.

Перші особи району привітали колектив та ветеранів підприємства, вручили кращим представникам професії грамоти та подяки райдержадміністрації і районної ради.

Голова РДА подякував керівництву та колективу підприємства за щоденну нелегку працю, порозуміння та всебічну підтримку району у складних ситуаціях, - будь то негода, снігові замети чи аварії у мережах. «Ви завжди своєчасно приходите на допомогу. І у разі аварій, і у разі надзвичайних ситуацій. Ви і у будні, і у вихідні, виїжджаєте на місце аварій та оперативно вирішуєте проблеми», - підкреслив голова райдержадміністрації.

С. Микитюк побажав енергетикам міцного здоров’я, благополуччя та впевненості у майбутньому.