28 Квітня, 2017 12:08:00
Голова райдержадміністрації провів квітневе засідання колегії

28 квітня голова райдержадміністрації Сергій Микитюк провів чергове засідання колегії райдержадміністрації. У роботі дорадчого органу взяли участь члени колегії райдержадміністрації, керівники управлінь, відділів, інших структурних підрозділів райдержадміністрації, селищний, сільські голови, кореспондент газети «Приміське життя» та головний редактор газети «Сільське життя».

На порядок денний засідання виносилося чотири питання.

Про виконання районної Програми протидії захворюванню на туберкульоз до 2016 року доповів головний лікар КУ «Центральна районна лікарня» Валерій Шуляк.

З питання про проведення заходів із санітарного очищення та благоустрою територій населених пунктів району виступив головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення райдержадміністрації Сергій Торчук.

Начальник Житомирського районного відділу управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Житомирській області Сергій Якубенко розповів про стан протипожежного захисту об’єктів культури, охорони здоров’я, освіти, установ соціальної сфери у районі, а начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Людмила Вакулюк доповіла з питання про схвалення проекту Програми надання окремих видів пільг громадянам Житомирського району на 2017 рік.

За результатами розгляду вищезазначених питань колегією прийнято відповідні рішення.

Після розгляду основних питань порядку денного зі зверненням до селищного та сільських голів виступив головний спеціаліст загального відділу райдержадміністрації Володимир Загоровський з питання про нагальну необхідність активізації роботи по виконанню планових завдань щодо весняного призову громадян району на строкову службу в Збройні сили України.