2 Жовтня, 2017 08:32:00
Голова райдержадміністрації провів нараду щодо виконання місцевих бюджетів

28 вересня голова райдержадміністрації Сергій Микитюк провів нараду з сільськими головами щодо виконання доходної частини місцевих бюджетів. Участь у нараді взяли голови сільських рад, у яких найнижчі показники виконання бюджету.

У ході засідання було обговорено основні проблемні моменти щодо наповнення бюджетів територіальних об’єднань та намічено шляхи покращення показників даних процесів.

Головною проблемою сільських рад є не належний стан надходжень по єдиному податку та сплаті податку на землю як юридичними, так і фізичними особами.

Водночас усі сільські голови запевнили, що до кінця року ситуацію по надходженням вдасться вирівняти і доходна частина буде виконана.

Сергій Микитюк наголосив на необхідності активізувати роботу по розширенню бази оподаткування, залученню нових інвестицій та продовжувати співпрацю з платниками податків на місцях. Зі свого боку голова райдержадміністрації пообіцяв всебічну підтримку щодо розвитку бізнес-ініціатив та покращення інвестиційного клімату на території району.