30 Листопада, 2018 11:48:00
Голова райдержадміністрації провів передостаннє у 2018 році засідання колегії

30 листопада голова Житомирської райдержадміністрації Сергій Микитюк провів чергове засідання колегії. Участь у роботі дорадчого органу взяли члени колегії райдержадміністрації, керівники управлінь, відділів, інших структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ та організацій району, представники редакцій газет «Приміське життя» та «Сільське життя».

На порядок денний засідання виносилося 12 питань.

Про проект Програми економічного і соціального розвитку Житомирського району на 2019 рік доповіла начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Ірина Зіновчук.

З питання про схвалення проекту Програми протиепізоотичних заходів та боротьби з хворобами тварин в Житомирському районі на 2019 рік виступив заступник начальника управління Держпродспоживслужби в Житомирському районі Геннадій Журавель.

Т.в.о. начальника районного відділу освіти Руслана Дмитрієва виступила з питання про схвалення проекту Програми організації харчування школярів у закладах загальної середньої освіти  Житомирського району на 2019 рік.

Про внесення змін до районної Програми фінансування робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання комунальних, загального користування місцевого та державного значення автомобільних доріг у Житомирському районі на 2016-2020 роки, про схвалення проекту районної Програми стимулювання населення, ОСББ, ЖБК Житомирського району щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження на 2019-2020 роки та про схвалення проекту районної Комплексної програми розвитку цивільного захисту населення Житомирського району на 2019-2020 роки доповів начальник відділу ЖКГ та ЦЗН райдержадміністрації Фелікс Янев.

У свою чергу головний спеціаліст з питань режимно-секретної, мобілізаційної та оборонної роботи апарату райдержадміністрації Володимир Загоровський виступив з двох питань - про хід виконання Програми надання шефської допомоги військовим частинам на 2017-2018 роки та схвалення проекту районної Програми надання шефської допомоги військовим частинам Збройних Сил України на 2019-2020 роки та про схвалення проекту районної Програми забезпечення мобілізаційної підготовки у Житомирському районі на 2019 рік.

Начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Людмила Вакулюк доповіла про схвалення проекту районної Програми соціальної підтримки учасників АТО, ООС та членів їх сімей на 2019 – 2021 роки, про схвалення проекту районної Програми надання окремих видів пільг громадянам Житомирського  району на 2019 рік та про схвалення проекту районної Програми фінансування видатків  на  компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним  транспортом  на  приміських автобусних маршрутах загального користування у Житомирському районі на 2019 рік.

Наостанок члени колегії розглянули питання про роботу територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) громадян Житомирського району, з якого доповів директор установи Олександр Мельник.

За результатами розгляду питань порядку денного колегією прийнято відповідні рішення.