Події на часі

6 Лютого, 2019 09:08:00
Категорія: Район
Голова райдержадміністрації відвідав с. Миролюбівка
Голова райдержадміністрації відвідав с. Миролюбівка
Голова райдержадміністрації відвідав с. Миролюбівка
Голова райдержадміністрації відвідав с. Миролюбівка

5 лютого голова Житомирської райдержадміністрації Сергій Микитюк з робочим візитом відвідав с. Миролюбівка.

У ході візиту С.Микитюк ознайомився зі станом справ у сільській медамбулаторії та місцевій школі. Під час огляду шкільних приміщень особливої уваги було надано кабінетові для учнів першого класу, який минулоріч було укомплектовано новими меблями для дітей, комп’ютерною технікою та дидактичними матеріалами. Окрім цього у школі було обговорено й плани розпочати у цьому році реконструкцію частини її приміщень під дошкільний навчальний заклад.

Після ознайомлення з об’єктами соціальної інфраструктури голова РДА у приміщенні сільської ради провів зустріч з активом села, у ході якої розповів про ключові напрямки реформування країни – медичну, освітню реформи, реформу децентралізації, розвиток спорту тощо. Серед іншого йшлося й про реалізацію проекту із забезпечення сіл району якісним та швидкісним доступом до мережі Інтернет. Також було обговорено побажання громади щодо розвитку села на найближчі три роки.

Місцеві жителі цікавилися питанням ремонту дороги від Миролюбівки до с. Червоний Степок, через поганий стан якої перевізник відмовляється відправляти рейси у цьому напрямку. Не залишився осторонь і керівник місцевого господарства ПП «Миролюбівське» Володимир Швець, який звернувся з проханням щодо надання допомоги у газифікації села. Йшлося під час обговорення й про перспективи зміни (розширення) меж с. Миролюбівка.

Навігація:
Категорія новин:
footer-img