3 Квітня, 2018 14:46:00
Грантовий проект із розвитку самозайнятості та розширення підприємницької діяльності внутрішньо переміщених осіб

Формується три групи учасників (3 групи по 30 осіб) для участі у новому грантовому проекті із розвитку самозайнятості та розширення підприємницької діяльності внутрішньо переміщених осіб, житомирян та жителів Житомирської області.

Організатор проекту - Фонд громади Житомира у співпраці із Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні (МОМ) за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччини, що діє через Німецький Банк Розвитку (KfW).

До участі у проекті запрошуються:  внутрішньо переміщені особи (ВПО) з Донецької, Луганської областей та Криму віком 18-60 (жінки та чоловіки), які проживають у Житомирській області; місцеві мешканці з Житомира та Житомирської області віком 18-60 (жінки та чоловіки), які належать до вразливих категорій населення (учасники та ветерани АТО та члени їх сім’ї, люди із інвалідністю, із хронічними захворюваннями тощо).

Вимоги до учасників за напрямком «мікропідприємництво»: є досвід підприємницької діяльності (не менше 1 року), наявне свідоцтво ФОП, ПП чи ТзОВ, власником якого є заявник. Програма передбачає видачу грантів на придбання обладнання для: самозайнятості – до 650 євро, на розвиток власного бізнесу (мікропідприємництва) – до 2500 євро (у гривні за курсом ООН на час закупівлі відповідних активів). Гранти надаються у вигляді обладнання (!).

Як долучитися до проекту? Зателефонувати до Фонду громади Житомира за номерами телефонів: 093-718-64- 27 (Марина), 050-712-59-70 (роб), 0412 46-10-86 (роб), 068-991-64-63 (Вікторія) та подати коротку заявку на співбесіду; e-mail: mom.zt2015@gmail.com, fondgromady.zt@gmail.com.

Надати скан-копії наступних документів (при собі мати оригінали): скан-копія довідки ВПО (лише для переселенців); скан-копія паспорту та ідентифікаційного номеру; скан-копія свідоцтва про реєстрацію ФОП (обов’язково лише для групи «Мікропідприємництво»).

Заявки на участь у програмі приймають до 10 квітня 2018 року (включно). Передбачається конкурсний відбір кандидатів на участь у програмі.