29 Травня, 2018 16:23:00
Хореографічний колектив «Весняночка» став лауреатом Першої премії і отримав Диплом Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Юні таланти України»

25-27 травня хореографічний колектив «Весняночка» Будинку культури с. Миролюбівка Житомирського району (керівник Мирослава Ковтун) брав участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Юні таланти України», який проводився в Палаці культури  ім. Г. Хоткевича в м. Львів. Наш колектив представляв на фестивалі-конкурсі дві хореографічні композиції - «Квіти України» та «Сусідоньки».

У результаті творчих виступів колектив став лауреатом Першої премії і отримав Диплом Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Юні таланти України», виданий Міністерством освіти і науки України, ВГО «Європейська фестивальна концертна молодіжна ліга», продюсерським центром заслуженого артиста України Ігоря Нетлюха та Диплом Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Юні таланти України», виданий МОН України керівнику хореографічного колективу М. Ковтун «За вагомий внесок у розвиток культури та мистецтв дитячої та юнацької творчості талановитої молоді України».

Також, як заохочення для подальшої творчої діяльності, наші юні переможці отримали сертифікат на 50% знижку для поїздки на міжнародні фестивалі-конкурси мистецтв від  продюсерського центру «DS SOUND» та сертифікат на 1000 € для поїздки на 2 тижні на фестиваль до Дитячого творчого табору «Вместе» (Болгарія , м. Кітен).