3 Серпня, 2018 12:35:00
Хто бажає стати кращою спортивною громадою Житомирщини і отримати 200 тисяч гривень?

Вже цього року  ви можете позмагатися за звання кращої спортивної громади. Нагадаємо, що 26 липня 2018 року на 17 сесії Житомирської обласної ради депутати підтримали проект рішення «Про обласний щорічний конкурс «Краща спортивна громада Житомирщини».

Якщо ваші громади протягом року були активними у спортивній сфері – подавайте заявки на участь вже сьогодні.

Для участі у конкурсі органи місцевого самоврядування територіальних громад сіл, селищ, міст районного значення подають щорічно до 1 жовтня такі документи:

- заявку (згідно з додатком 1  до Положення);

- інформацію про проведену роботу за період з 1 жовтня минулого року по 30 вересня поточного року (згідно з додатком 2 до Положення);

- підтверджуючі фотографії щодо проведеної роботи;

- відгуки у засобах масової інформації (у разі наявності).

За 1 місце громада отримає  200 тис.грн, за 2 місце – 150 тис.грн та за 3 місце – 100 тис.грн.

Деталі за посиланням.