27 Лютого, 2018 14:11:00
Ігор Гундич анонсував проекти та плани на 2018 рік

Голова Житомирської ОДА Ігор Гундич під час прес-конференції анонсував основні проекти та плани, які будуть реалізовуватись у 2018 році. Презентацію планів на завдань на наступний рік голова ОДА провів 26 лютого, на сучасному насіннєвому заводі «Монсанто» у с. Почуйки Попільнянського району, який відкриється вже цьогоріч.

ПРОЕКТИ 2018 РОКУ:

Засвітимо Житомирщину – у 2018 році майже 150 км у населених пунктах області будуть освітлені. Ініціатива стане першим прикладом співпраці приватного бізнесу, держави, області, міст, районів та ОТГ.

«Гаряча лінія» голови ОДА – запрацює з березня 2018 року за тел. 42-02-02. Це більш простий і доступний метод комунікації із жителями області. У визначені дні і години голова ОДА особисто відповідатиме на дзвінки.

Рік доріг у 2018 – ремонт понад 800 км доріг місцевого значення = 80 км капітального ремонту + 400 км поточного середнього ремонту асфальтобетонного покриття + 350 км поточного середнього ремонту білощебеневого покриття + ремонт 2 мостів (Коростишівський р-н, м. Радомишль).

ОСВІТА:

•   утеплення 10 шкіл;

•   відкриття 5 дитячих садочків;

•   створення нового освітнього простору у 3 школах;

•   добудова блоків 2 шкіл – гімназія №3 у м. Житомир, ЗОШ №13 у м. Коростень;

•   закуплення як мінімум 15 шкільних автобусів;

•   облаштування кабінетів фізики, хімії, біології, географії за новим зразком;

•   відкриття 18 медіатек;

•   створення мережі інклюзивно-ресурсних центрів.

ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я:

•   будівництво перших 10 із 35 амбулаторій нового типу;

•   відкриття Центру реабілітації інвалідів та учасників АТО на базі Центру вертебрології;

•   відкриття Центру первинної медико-санітарної допомоги у м. Бердичеві;

•   завершення І черги реконструкції онкологічного диспансеру;

•   продовження будівництва хірургічного корпусу у м. Новоград-Волинський;

•   придбання сучасного ангіографа за кошти державного, обласного, районних бюджетів та бюджетів ОТГ.

СПОРТ:

•   представлення оновленої команди ФК «Полісся»;

•   будівництво 20 футбольних полів зі штучним покриттям;

•   набір перших класів до спортивного відділення на базі ліцею для обдарованих дітей;

•   відкриття басейну у спорткомплексі «Юність» у смт Ємільчине;

•   відкриття ФОКу у м. Овруч;

•   реконструкція спорткомплексу «Динамо» у м. Радомишль;

•   проведення першого матчу на стадіоні «Полісся».

КУЛЬТУРА:

•   реставрація будинку культури у м. Малин;

•   проведення ремонту у будинку дитячої творчості у смт Лугини;

•   реставрація магістрату – розробка концепт-дизайну та ремонт приміщення із подальшим створенням природничо-історичного музею, куди буде перенесений відреставрований мамонт;

•   презентація проекту реконструкції Житомирського обласного музично-драматичного театру ім. І.Кочерги – до кінця 2018 року.

Нагадаємо, Ігор Гундич сказав, що Житомирщина має всі шанси стати областю, яка першою пройде процес децентралізації, а «символи змін» є і в економічному блоці – нвестиції в область за один рік зросли на 2 млн доларів США.